Alcheimera slimība un tās attīstība

Oct 5, 2013 by

alcheimera slimībaLīdzās daudzām un dažādām veselības problēmām, vecums līdzi mēdz nest arī Alcheimera slimību. Tās cēlonis joprojām nav noskaidrots, bet tiek uzskatīts, ka slimības attīstību nosaka gan dažādi ģenētiskie faktori, gan arī vides nelabvēlīgā ietekme. Diemžēl slimība nav ārstējama, tā lēnām progresē, un ārstēšanas mērķis ir panākt pēc iespējas lēnāku slimības attīstību.

Alcheimera slimībai raksturīgi vairāki simptomi, tomēr ne visi no tiem tiek novēroti vienam cilvēkam. Daži no raksturīgākajiem simptomiem ir-  atmiņas traucējumi, sazināšanās grūtības, nespēja koncentrēties, trauksme un nemiers, halucinācijas, kustību traucējumi.

Slimības attīstība ir ļoti individuāla un lielā mērā atkarīga gan no ārstēšanas, gan tuvinieku attieksmes. Iecietīga attieksme ļaus slimniekam justies labi un kavēs simptomu saasināšanos. Tomēr ir situācijas, kad tuviniekiem nav iespējas rūpēties par savu slimo radinieku, tāpēc viena no iespējām ir algot aprūpētāju vai izvēlēties kāda aprūpes centra pakalpojumus. Mūsdienās pieejami vairāki aprūpes centri, kurā īpaša aprūpe paredzēta tieši cilvēkiem, ar šāda veida traucējumiem. Viens no tādiem ir „ Senior Baltic ” izveidotā  rezidence „ Dzintara Melodija ’’, kurā ierīkota atsevišķa nodaļa cilvēkiem, kas cieš no Alcheimera slimības. Slimības sākuma stadijā tiek piedāvāts arī dienas stacionārs, kurā par jūsu tuvinieka labsajūtu rūpēsies profesionāļi. Visas darbības tiek vērstas uz to, lai aizkavētu slimības attīstību.

Kompānija ‘’ Senior Baltic ‘’ ir izveidota 2011. gadā un tās mērķis ir Baltijas valstīs atvērt Eiropas līmeņa rezidences senioriem ar medicīnisko aprūpi. Pirmais šīs kompānijas veidotais aprūpes centrs darbu ir uzsācis Rīgā. Plašāka informācija par kompāniju un tās piedāvātajiem pakalpojumiem pieejama mājas lapā www.seniorbaltic.lv.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

1 Comment

  1. Celibran

    Pētījumos ir pierādīta kurkumas, rozmarīna, kakao, baikāla ķiverenes un resvetratrola pozitīvā ietekme uz Alcheimera slimības attīstības aizkavēšanu. Regulāri tos lietojot uzturā ir iespējams pagarināt savu dzīvildzi un uzlabot dzīves kvalitāti. Visus šos komponentus var atrast uztura bagātinātājā Celibran. Dzīvojiet veseli un esiet veseli!

Trackbacks/Pingbacks

  1. Alcheimera slimība un tās attīstība | Seoraksti - [...] Līdzās daudzām un dažādām veselības problēmām, vecums līdzi mēdz nest arī Alcheimera slimību. Tās cēlonis joprojām nav noskaidrots, bet …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *