Apkures katli no Viadrus

Nov 5, 2012 by

Šobrīd tirdzniecībā tiek piedāvāts plašs apkures katlu sortiments, taču šoreiz apskatīsim konkrētu apkures katlu, ko ražo VIADRUS.  Apkures katls ar nosaukumu Hercules U 22 jau pats par sevi liecina par tā jaudu, ilgkalpošanu un atdevi. Konkrētā modeļa apkures katls ir paredzēts, lai apsildītu telpas ar cietā kurināmā palīdzību.  Apkures katla jaudas variācijas ļauj katlu uzstādīt gan mazā lauku viensētā, gan lielā privātmājā. Eiropas robežās šie VIADRUS apkures katli ir uzstādīti jau vairāk kā 200 tūkstošiem mājsaimniecību un iestāžu.

Hercules U 22 apkures katli ir ļoti praktiski un izdevīgi, jo tos var samērā vienkārši pārveidot un ēkas apsildīšanai izmantot šķidro kurināmo. Tāpat šiem apkures katliem ir arī mazas skursteņa vilkmes prasības.

 Hercules U 22 katlu jauda : 11,7-58,1kW

Materiāls kurināšanai : Skaidu briketes/ogles vai malkas pagales

Ar ko atšķiras VIADRUS HERCULES U 22 no līdzīgiem apkures katliem?

 • Hercules U 22 katlu kalpošanas ilgums krietni pārsniedz parasto apkures katlu mūžu. Vienīgais nosacījums ir pareiza apkope un lietošana, kas nodrošinās katla kalpošanu vairāku desmitu gadu garumā ;
 • Katlu regulēšana un tās drošības elementi ir pārdomāti un neļauj gūt apdeguma traumas – to pareizi eksplotējot;
 • Iespēja izmantot malku, kuras diametrs pārsniedz 21 cm – to nodrošina lielais kurtuves durtiņu atvērums;
 • Apkures katla jaudas diapazons (11-58kw), kas ļauj katlu piemeklēt atbilstoši Jūsu telpu kopējai platībai;
 • Jebkurā sistēmā šo apkures katlu var ērti uzstādīt un apkalpot ;
 • Zemas prasības skursteņa vilkmei;
 • Apkures katliem tiek dota 5 gadu garantija.

Apkures katli no ViadrusJa vēlaties savā mājā uzstādīt cietā kurināmā apkures sistēmu, tad VIADRUS čuguna apkures katli varētu būtu tieši tas, kas jums vajadzīgs. Galvenās priekšrocības un atšķirības jau minējām, bet Hercules U apkures katli ir arī īpaši pievilcīgi ar savām cenām. Piemēram, VIADRUS U22 apkures katls ar 3 sekcijām, kurš nodrošina 15 kw jaudu, maksā Ls 490, bet 10 sekciju apkures katls ar jaudu 49 kw maksā Ls 900. Ja pieņem, ka šie apkures katli kalpos arī jūsu bērniem, tad ieguldījums tiešām ir tā vērts.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

2 Comments

 1. Reinis

  Kur ir iespējams uzzināt vairāk par šiem apkures katliem un vai ar tie spēj apsildīt arī 320m2 lielas biroja telpas? Un vai šie apkures katli ir labāki par OPOP UNI sērijas produktiem?

  • Apkures katli

   Par VIADRUS apkures katliem vairāk varat uzzināt http://www.viadrus.cz/web/structure/133.html VIADRUS tāpat kā OPOP apkures katli ir ražoti Čehijā, kas ļauj paļauties uz to kvalitāti. Un VIADRUS spēj apsildīt arī lielākas par 320m2 lielas mājas. Jums būtu tikai vispirms jāpakonsultējas ar konsultantiem, lai saprastu kurš apkures katls jums būs nepieciešams un spēs nodrošināt lētāko enerģiju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *