Aprūpes centrs ‘’Dzintara Melodija’’- cieņpilna aprūpe

Oct 18, 2013 by

aprūpes centrsLaika ritējums būtiski ietekmē ikviena cilvēka dzīvi. Bieži vien vecumdienas nāk ar dažādām pārmaiņām un ierobežojumiem. Nereti sākas arī veselības problēmas, kas prasa īpašu aprūpi. Diemžēl, ne vienmēr seniora tuvinieki spēj nodrošināt pilnvērtīgu aprūpi un ikdienā pienācīgi parūpēties par sev mīļo cilvēku. Šādos gadījumos laba iespēja ir senioru aprūpes centrs, kurā tiek nodrošinātas labas un drošas vecumdienas.

Aprūpes centrs ‘’Dzintara Melodija’’, kas atrodas klusā un skaistā vietā Rīgā, piedāvā cieņpilnu, augsta līmeņa aprūpi un individuālu pieeju katram klientam. Centrā strādājošie speciālisti- ārsts, psihiatrs, dietologs, kustību terapeits un citi- ik dienas rūpēsies par katra iemītnieka veselību un komfortu. Savukārt, brīvā laika organizatoru uzdevums ir dažādot senioru ikdienu ar meistarklasēm un citām aktivitātēm.

Rezidence ‘’Dzintara Melodija’’ ir pirmais kompānijas ‘’Senior Baltic’’ veidotais aprūpes centrs Baltijas valstīs. Kompānijas mērķis ir izveidot aprūpes centrus, kuros tiek nodrošināta Eiropas līmeņa aprūpe.

Lai arī daudzi ir skeptiski attiecībā uz dzīvi aprūpes centrā, tomēr tur tiek nodrošināta dzīve, kāda bieži vien mājas apstākļos nav iespējama- piemēram, centrā ir iespēja komunicēt ar citiem cilvēkiem un piedalīties dažādās aktivitātēs. Dzīve aprūpes centrā ir arī drošāka, jo vienmēr vajadzības gadījumā pieejama medicīniskā un arī cita veida palīdzība. Tāpat arī telpas ir īpaši aprīkotas, lai ikviens justos komfortabli un droši.

Aprūpes centrs ‘’Dzintara Melodija’’ piedāvā gan ilgtermiņa, gan īstermiņa uzturēšanos. Pieejams arī dienas stacionārs, kas būs piemērots, piemēram, tiem senioriem, kas nevēlas dzīvot centrā pavisam.

Vairāk informācijas par aprūpes centra ‘’Dzintara Melodija’’ darbību uzzināsiet mājas lapā www.seniorbaltic.lv.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

0 Comments

Trackbacks/Pingbacks

  1. Aprūpes centrs ‘’Dzintara Melodija’’- cieņpilna aprūpe | Seoraksti - [...] Laika ritējums būtiski ietekmē ikviena cilvēka dzīvi. Bieži vien vecumdienas nāk ar dažādām pārmaiņām un ierobežojumiem. Nereti sākas arī …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *