Ātrais kredīts no 18 gadu vecuma

Jul 17, 2012 by

Dažkārt tikko pilngadību sasniegušus jauniešus māc šaubas, vai arī viņiem tiks piešķirts ātrais kredīts un, vai netiks pieprasīts kāds papildus nodrošinājums. Mēs varam apliecināt, ka ātrais kredīts no 18 gadu vecuma ir pieejams, turklāt bez ķīlas vai galvojuma.

Kreditori Smscredit, OpenCredit un Credit24 izsniedz ātros kredītus jau no 18 gadu vecuma, tiesa, katrs citādas summas un ar citādiem nosacījumiem. Smscredit un OpenCredit aizdevumi ir pieejami arī jauniešiem bez darba vietas. Turklāt abas šīs kompānijas pirmo kredītu piešķir bezmaksas. Smscredit pirmajā aizņemšanās reizē izsniedz līdz Ls 200, otrajā reizē, kad pirmais kredīts atmaksāts – līdz Ls 250, trešajā reizē – līdz Ls 300, ceturtajā un visās turpmākajās aizņēmuma reizēs – līdz Ls 350. Mazliet pieticīgāks ir kreditors OpenCredit, kas jauniešiem vecumā no 18 līdz 20 gadiem izsniedz līdz Ls 50, lai gan citkārt maksimālā izsniedzamā summa var sasniegt Ls 1000. Credit24 ir rekordists starp visiem ātrajiem kredītu devējiem izsniedzamās summas ziņā (līdz Ls 1500).

Izvēloties kredītu, svarīgs faktors ir procentu likme un aizdevuma atmaksas termiņš. Zemāko procentu likmi no minētajiem aizdevējiem piedāvā Smscredit – 10 % mēnesī. Smscredit aizdevums jāatmaksā 30 dienu laikā. Lielākas mēneša procentu likmes ir noteikuši aizdevēji OpenCredit (16 %) un Credit24 (21, 53 %). Toties šos kredītus var noformēt uz ilgāku laika posmu: OpenCredit – līdz 12 mēnešiem, bet Credit24 – līdz 24 mēnešiem. Tā ir būtiska priekšrocība, ja aizdevumu varat atmaksāt tikai pakāpeniski.

Tomēr, lai gan ātrie kredīti no 18 gadu vecuma ir pieejami ātri un viegli, jāatceras, ka arī šos kredītus jāņem tikai nepieciešamības gadījumā un tad, ja esat pārliecināts par atmaksas iespējām. Tāpat, nav gudri ņemt nākamo kredītu uzreiz pēc iepriekšējā kredīta atmaksas. Lai aizdevuma ņemšana nekļūtu par paradumu, atsevišķi kreditori nākamo kredītu izsniedz tikai pēc zināma laika. Piemēram, Smscredit lielāku summu izsniedz tikai, kad ir pagājušas 7 dienas kopš iepriekšējā kredīta atmaksas.

comparo.lv

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *