Ātrais SMS kredīts – aizņemies vienkārši!

Oct 24, 2012 by

Ātrais SMS kredīts ir lieliska iespēja VIA SMS esošajiem klientiem saņemt aizdevumu no jebkuras vietas gandrīz jebkurā laikā. Tas ir ērts vienkāršs un drošs aizņemšanās veids, kas neprasa daudz laika un enerģijas. Nosūti īsziņu un saņem aizdevumu – tieši tika vienkārši.

Ērtākais un vienkāršais aizņemšanās veids ir ātrais SMS kredīts, ko Latvijā piedāvā vairākas kompānijas, ieskaitot VIA SMS. Šim kredīta veidam ir vairākas lieliskas īpašības:

  • Tas ļauj saņemt naudu no jebkuras vietas;
  • To iespējams saņemt arī ārpus banku ierastā darba laika;
  • Vienkārši noformējams;
  • Līdz naudas saņemšanai, nav nepieciešams ilgi gaidīt.

Viena no galvenajām ātrā SMS kredīta priekšrocībām ir iespēja to saņemt no jebkuras vietas. Jums nebūs nepieciešams doties uz banku un pat ne meklēt vietu, kur pieejams interneta pieslēgums, jo nepieciešams tikai nosūtīt īsziņu. To iespējams izdarīt, ejot pa ielu, esot veikalā, pat braucot ar sabiedrisko transportu vai no jebkuras citas vietas.

Lai saņemtu aizdevumu, jums atliek tikai nosūtīt īsziņu ar vēlamo naudas summu un tālruņa numuru 159. Būtiski gan, ka iespēja pieteikties aizdevumam ar īsziņas palīdzību ir pieejama tikai personām, kas ir reģistrējušās kā VIA SMS klienti. Nav nepieciešams negalvojums, ne ķīla, ne citas formalitātes, kuru kārtošana aizņem laiku un prasa enerģiju. Vai varat iedomāties vienkāršāku veidu, kā saņemt aizdevumu?

Tāpat ļoti nozīmīga priekšrocība aizdevumam pie VIA SMS ir tā, ka šo kredītu ir iespējams saņemt arī ārpus ierastā banku darba laika. Uzņēmums izsniedz aizdevumus darba dienās no pulksten 8.00 līdz pat 22.00; brīvdienās tie ir pieejami no pulksten 10.00 līdz 20.00. Jāpiebilst arī, ka parasti aizdevuma saņemšana aizņem daudz mazāk laikā, nekā kredītiem ko izsniedz bankas.

VIA SMS aizdevumi ir pieejami personām vecumā no 20 līdz 65 gadiem. Lai saņemt aizdevumu personai ir jābūt Latvijas Republikas pastāvīgajam iedzīvotājam bez kavētiem kredītu maksājumiem un pārkāptām līguma saistībām.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *