Ātrie aizdevumi internetā

Jul 26, 2012 by

Mūsdienās šo populāro aizdevumu iespējams saņemt ātri un ērti, ne tikai internetā, bet arī pastā. Kā arī, vairāki aizdevēji pirmo aizdevumu aizņemties bez maksas – bez procentiem, jeb, aizdevuma termiņa beigās jāatmaksā tikai summa, kas aizņemta.

Ātrie aizdevumi internetā ir ļoti labs risinājums, kad steidzami nepieciešama nauda. Lai šādu pakalpojumu lietotu, vispirms ir jāreģistrējas aizdevēja mājas lapā un pēc tam jāpiesaka aizdevums, savukārt, jau esoša klienta gadījumā kredītu var pieteikt arī ar SMS (īsziņas) nosūtīšanu. Nauda tiks ieskaitīta Jūsu bankas kontā, ja kredīta piešķiršanas lēmums būs pozitīvs.

Ātro kredītu nozare Latvijā ir spērusi lielu soli uz priekšu gan drošības ziņā, gan arī cenas ziņā. Ja agrāk pirmais kredīts bez maksas šķita ļoti neticams un pārsteidzošs, ka ir iespējams aizņemties nesamaksājot par kredītu procentus, tad tagad šādu piedāvājumu jau piedāvā daudzas ātro interneta kredītu kompānijas.

Ātrajiem aizdevumiem internetā raksturīga pazīme ir iespēja pagarināt atmaksas termiņu, piemēram, uz 7, 14 vai 30 dienām. Šī iespēja paredzēta gadījumiem, kad klients nespēj atmaksāt aizdevumu. Šis ir lielisks risinājums jeb papildpakalpojums, kas palīdz nenokļūt parādnieku reģistros un dod iespēju atlikt aizdevuma atmaksu līdz brīdim, kad klientam ir nepieciešamie naudas līdzekļi.

Runājot par ātro kredītu kompānijām, noteikti jāpiemin SMS Credit kompānija, kas ir līderis Latvijas īstermiņa aizdevumu nozarē ar vairāk kā 60 000 klientiem, kuri ir izvēlējušie vai vēl joprojām izvēlas ātros aizdevumus no uzticama aizdevēja. SMScredit kompānija darbojas no 2008.gada un piedāvā ātrus, ērtus un izdevīgus īstermiņa aizdevumus cilvēkiem, kuriem nepieciešama naudas palīdzība, bet līdz algai nav laika gaidīt. SMScredit īstermiņa kredītam pieteikties iespējams jebkurā nedēļas dienā, nosūtot īsziņu, zvanot uz klientu apkalpošanas centru vai nosūtot pieprasījumu no sava lietotāja profila – internetā. Pieteikums internetā tiks izskatīts dažu minūšu laikā, pēc tam tiks paziņots lēmums par kredīta piešķiršanu.

Neapšaubāmi, Latvijā ir vairākas ātro kredītu kompānijas, kas piedāvā kredītus saņemt internetā un dara to tikpat augstā kvalitātē kā minētais SMS Credit. Klientam vienīgi atliek salīdzināt ātro kredītu kompāniju piedāvājumus un izvēlēties atbilstošāko un izdevīgāko piedāvājumu. Ātro kredītu salīdzinājums pieejams, piemēram, ātro un patēriņa kredītu salīdzināšanas interneta vietnē www.kredituabc.lv.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *