Ātrie aizdevumi līdz 1000 latiem

Aug 15, 2013 by

Ātrie aizdevumiParasti ātrie aizdevumi ir salīdzinoši nelieli īstermiņa kredīti, kas paredzēti pavisam nelielu ikdienas izdevumu segšanai, kā arī gadījumos, kad steidzami nepieciešama nauda. Vivus piedāvātie ātrie aizdevumi šajā ziņā ir izņēmums, jo to maksimālais apmērs ir ievērojami lielāks – līdz pat 1000 latiem. Tas šo kredītu padara piemērotu arī nozīmīgāku mērķu sasniegšanai.

Vivus ātrie aizdevumi:

  • Maksimālais apmērs līdz 1000 latiem;
  • Maksimālais atmaksas termiņš līdz 24 mēnešiem;
  • Iespējams saņemt tikai 15 minūšu laikā.

Vivus ātrie aizdevumi ir vieni no nedaudzajiem ātrajiem kredītiem, kuru apmērs pārsniedz dažus simtus latus. Maksimālā summa, ko iespējams aizņemties pie Vivus, ir līdz 1000 latiem. Tas nozīmē, ka ar Vivus Jūs varat sasniegt lielākus mērķus, piemēram, apmaksāt ceļojumu, izremontēt dzīvokli, veikt kādu lielāku pirkumu vai piepildīt sen lolotu sapni.

Tā kā liela daļa Latvijas iedzīvotāju nevar atļauties viena mēneša laikā atmaksāt 1000 latus lielu aizdevumu, Vivus piedāvā ļoti elastīgu atmaksas grafiku un iespēju kredītu atmaksāt pa daļām. Pie Vivus ātrie aizdevumi ir jāatmaksā laikā līdz 24 mēnešiem. Piesakoties aizdevumam, Jūs varat izvēlēties atmaksas termiņu atkarībā no savām vēlmēm un finansiālajām iespējām. Izvēloties kādu noteiktu aizdevuma summu atmaksas termiņu, Jums uzreiz būs redzams ikmēneša maksājuma apmērs.

Saņemt un noformēt kredītus pie Vivus ir ļoti ātri, ērti un vienkārši – parasti ātrie aizdevumi ir pieejami tikai 15 minūšu laikā. Jums nevajadzēs kārtot tādas laikietilpīgas un  sarežģītas formalitātes kā ķīla un galvojums, un visas nepieciešamās darbības Jūs varēsiet veikt internetā. Lai noformētu aizdevumu, Jums nepieciešams atvērts bankas konts, pieeja internetam, e-pasta adrese un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums.

Vivus ātrie aizdevumi ir pieejami Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Kredītus neizsniedz personām ar negatīvu kredītvēsturi. Vivus  ātrie aizdevumi nav piemēroti personām, kam nav pastāvīgu un pietiekami lielu ienākumu to atmaksai, kā arī gadījumos, ja vēlaties regulāri saņemt aizdevumu un to izmantot citu kredītsaistību segšanai.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *