Ātrie kredīti internetā

Aug 2, 2012 by

Latvijas finanšu tirgū šobrīd, neapšaubāmi, visaktuālākais un pieprasītākais pakalpojumu veids ir ātrie kredīti internetā, kas savu šībrīža stāvokli ieguva uzreiz ar ekonomiskās krīzes iestāšanos, kas nozīmēja Latvijas banku sektora iesaldēšanu, jeb, citiem vārdiem, bankas vairs nebija spējīgas izsniegt aizdevumus tādos apjomos, kā tas bija „zaļajos gados” – „dižķibele” bija skārusi ar viņus, galvenokārt valdības un Latvijas Bankas noteikto ierobežojumu dēļ, īstenojot monetārās politikas pasākumus.

Precīzāk, ātrie kredīti internetā savu visaugstāko attīstības vilni piedzīvoja 2010. gadā, taču pirmie ātro kredītu aizdevēji parādījās jau 2008. gada nogalē. 2011. Gadā tika ieviesta licence, kuru iegūstot, komersants varēja turpināt nebanku kreditēšanas pakalpojumus un izniegt tajā skaitā ātros kredītus. Valsts kopumā no iecerētajiem ieņēmumiem neguva pat pusi, un uzņēmumi sāka apvienoties, vai arī to kredītportfeļi tika pirkti un pārdoti. Nospiedošais vairums Latvijā ir Lietuvas uzņēmumu kontrolētas ātro kredītu kompānijas, jo ātrie kredīti Lietuvā ir daudz populārāki.

Sākot no 2011. gada vidus līdz pat 2012. gada vidum iezīmējusies situācija, kad ātro kredītu tirgus kļuvis par izteikti asas konkurences tirgu, kas izpaudās dažādos īstenotajos reklāmu pasākumos, kuru reklāmas budžeti, starp citu, bija pieauguši vairākkārtīgi. Iespaidīgas reklāmas kampaņas tika novērtotas vairākām ātro kredītu kompānijām, kas vēlējās nostiprināt savu zīmolu, izveidojot nosacīti dominējošu pārsvaru pār saviem tiešajiem konkurentiem. Statistikas dati liecina arī par to, ka vidēji par katru piesaistīto klientu ātro kredītu kompānijas 2011. gadā tērējušas 10-15 Ls, kas ir ievērojama naudas summa uz ierasto mārketinga pasākumu fona citās nozarēs.

Vairāk par ātro kredītu situāciju tirgū un par jaunākajām aktualitātēm Jūs variet iepazīties, apmeklējot ātro un patēriņa kredītu salīdzināšanas portālu Kredītu ABC, vēl jo vairāk – ja Jums plānots aizņemties kādu sen nepieciešamu vajadzību īstenošanai, šajā portālā iespējams salīdzināt ātros kredītus internetā pēc svarīgākajiem faktoriem – tādā veidā Jūs varēsiet izvēlēties sev piemērotāko un izdevīgāko variantu lieki nepārmaksājot. Atgādinam – aizņemsies atbildīgi, apdomā aizdevuma atmaksas iespējas!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *