Atrodi savu kāzu stilu

Jun 9, 2012 by

Plāno savas kāzas

Kāzas ir viens no nozīmīgākajiem brīžiem cilvēka dzīvē. Daudzas līgavas jau mēnešiem pirms laimīgās dienas uztraucas par to, kā dažādie plānošanas soļi izdosies. Svarīga ir katra detaļa, pat šķietami sīkumi kļūst ievērojami, nemaz nerunājot par tādām izvēlēm, kā kāzu kleitas atrašana. Nosacīti plānošanas elementus var iedalīt vairākās kategorijās, kas var palīdzēt labāk organizēt kāzu rīkošanas procesu.

Līgavas izskats: viss, kas ļaus līgavai izskatīties skaistai – kāzu kleita, kurpes, kāzu rotas, kāzu frizūra un aksesuāri. Tāpat daudzas dāmas pirms svarīgās dienas regulāri dodas uz sporta klubiem, SPA centriem un veic manikīra un pedikīra procedūras. Iecienīta līgavu izvēle ir arī profesionāla make-up speciālista pakalpojumi.

Līgavaiņa izvēles: lai arī kāzu padomu sniedzēji bieži līgavaiņus atstāj nedaudz novārtā, arī līgavainis velta pietiekami daudz vērības gan savam izskatam, gan lēmumiem, kuru pieņemšanā viņš piedalās. Dažas izvēles ir tikai jaunā vīra ziņā – piemēram, līgavas pušķis un kāzu auto. Bieži līgavaiņi kopā ar vedējtēviem arī plāno kāzu bāra dzērienu karti un iegādājas tam izvēlēto. Līgavainim lieti der pirms kāzu dienas arī norunāt uzticamākos draugus, kuri palīdzēs nosargāt līgavu līdz mičošanai – ja nu kāds mēģina nozagt?

Rūpes par viesiem: sākot ar to, ka tiek izvēlēti un nosūtīti kāzu ielūgumi, un beidzot ar mazām pārsteiguma dāvaniņām viesu nama vai viesnīcas numuriņos. Tas viss ietilpst kāzu plānošanas procesā. Katrs viesis kāzās ir svarīgs, jo kāzas ir pietiekami personisks pasākums. Vēlams pievērst uzmanību tādiem aspektiem, kā tam, vai kādam no viesiem nav alerģijas, par ko būtu vēlams zināt. Tāpat – rūpīgi jāplāno viesu izkārtojums pie galda. Veiksmīga ciemiņu sasēdināšana var garantēt labu vakara izdošanos. Svarīgi arī, lai kāds uzņemtos informatora lomu – būtu cilvēks, kurš var izlīdzēt ar dažādu organizatorisku sīkumu paskaidrošanu un līgavai ar līgavaini par to nebūtu jālauza galva.

Rūpes par svinībām: kāzu norise no A līdz Z ir atkarīga no tā, vai viss laikus rezervēts, apmaksāts un sarunāts. Kāzu svinībām jāizvēlas to norises vieta, ēdienkarte, mūziķi, fotogrāfs un varbūt pat video operators. Par lielu daļu no visām rūpēm atbildību uzņemas pāra vedēji, tāpēc ir labi, ja varat izvēlēties tuvus draugus, kuri labi zina līgavas un līgavaiņa uzskatus un vēlmes.

Vairāk par kāzu plānošanas procesu un dažādām tā daļām uzziniet portālā Laulības.lv!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *