Ādas salona ķīmiskā tīrīšana

Apr 10, 2014 by

Lai gan automašīnas salona ar ādas pārklājumu tīrīšana izmaksā dārgāk par auduma salonu ķīmisko tīrīšanu, tomēr pats tīrīšanas process vienkāršāks ir ādas salonu tīrīšanai.

Pirms vispār uzsākt ādas salona ķīmisko tīrīšanu, būtu jānovērtē salona stāvoklis. Nekoptiem vai nepareizi koptiem auto saloniem visbiežāk būs problēmas ar bojātiem ādas beņķiem. Tāpēc būtu vēlams piefiksēt lielāko bojājumu vietas un izvairīties no to traumēšanas, lai neradītu papildus zaudējumus savai automašīnai.

Kad esat veikuši auto salona novērtēšanu un “vājo” punktu piefiksēšanu, varat ķerties pie auto salona tīrīšanas. Ja plānojat tīrīt tikai beņķus, tad auto ķīmiskā tīrīšana neaizņems vairāk par 2 stundām laika. Ādas beņķu tīrīšanu vajadzētu sākt ar ādas samitrināšanu – vēlams to darīt ar siltu ūdeni vai tvaiku, lai ādas poras atvērtos un tās būtu vieglāk iztīrīt no netīrumiem, kas tajās sakrājušies. Nākamajā solī varat ķerties pie ķīmijas pielietošanas. Ar ķīmijas un silta ūdens maisījumu jūs varat viegli apslaucīt ādas beņķus, lai no to virskārtas dabūtu nost taukus un netīrumus.

Ja automašīnas beņķu āda nav bojāta, tad varat izmantot arī elektro pulieri, kuram uzlikta mīksta slotiņa ar kuru var krietni ātrāk iztīrīt ādu līdz tādam līmenim, ka to var turpināt apstrādāt jau ar kondicionieri.

Pēc beņķu iztīrīšanas, tos būtu vēlams pārslaucīt ar mitru lupatiņu, lai novāktu lieko ķīmiju un pēcāk ar sausu lupatiņu. Kad āda ir pilnībā nožuvusi – jūs varat ķerties pie tās iesmērēšanu ar ādas kondicionieri. Izvēlieties tādu kondicionieri, kurš ne tikai mīkstinās ādu, bet kurš to arī pasargās no UV. Tas ļaus jūsu automašīnas salonam gan izskatīties labāk, gan kalpot ilgāk.

Ja jums nav laika vai nevēlaties sabojāt savu auto interjeru dēļ nezināšanas, tad jums gan būs jāmeklē tuvākā auto ķīmiskā tīrītava .

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *