Autokrēsliņi un to funkcijas

Apr 12, 2015 by

Kopš autokrēsliņu esamība automašīnās ir obligāta prasība, šis tirgus arī mūsu pusē ir ļoti strauji attīstījies. Par lieku greznību to vairāk neviens neuzskata, jo, ja esat šoferis un savā automašīnā pārvadājat bērnu, tad ir pilns tiesības no vecākiem prasīt to, lai viņi nodautokrēsliņi bērniemrošina autosēdekļa esamību. Sodi, kas tiek piemēroti šoferiem, kuri vieglprātīgi pārvadā mazus bērnus bez šīm palīg iekārtām, ir ļoti skarbi un met sliktu ēnu uz vecākiem, tādēļ nevajag lieki riskēt ar bērna drošību un sodiem, bet gan iegādāties autosēdekli, kas noteikti noderēs daudzus gadus un kalpos vēl citiem bērniem vai arī to vienkārši var pārdot tālāk.

Ērtums

Autokrēsliņi, kas ir domāti pašiem mazākajiem, ne tikai palīdz bērnu drošāk pārvadāt, bet arī dod lielu artavu bērna attīstībā, atrodoties ceļā. Tā kā jaundzimušie paši savu galvu vēl nevar noturēt, tad ir svarīgi, lai autokrēsliņā tiem būtu ērti un viegli atbalstīties, lai nerastos nepatīkamas situācijas un bērnam būtu jāpavada salīdzinoši ilgs laika posms neērtā pozīcijā, kas pēcāk varētu atsaukties uz viņa fizisko attīstību. Pašiem mazākajiem autokrēsliņu parasti ir novietojami ar skatu pret braukšanas virzienam. Pastāv mīts, ka šādā veidā tiek bojāta bērna redze, bet tas ir pilnīgi aplam, jo, lielākoties, tik mazi bērni labāk skatās uz to, kas atrodas mašīnā vai klusi snauž.

Drošības testi

Ikviena ražotāja veidotie autokrēsliņi iziet speciālu testēšanu, lai pārliecinātos par to, ka tie tik tiešām pilda savu drošības funkciju un mazulis tajā jūtas pasargāts un vecākiem nav lieki jāuztraucas. Ražotājiem ir jāsaņem speciāla sertifikācija, lai varētu savus ražojumus tālāk realizēt tirgū, līdz ar to, tas kalpo kā drošības garants pārdevējiem, ka pārdod kvalitatīvu preci un pircējiem, ka ir izdarījuši pareizo izvēli sava bērn drošības garantam pārbrauciena laikā. Šajos testos parasti tiek pārbaudīta krēsla izturība un tas, kas notiek ar mazuli dažāda stipruma triecienu gadījumos.  Arī visas drošības sprādzes un krēsla uzbūve tiek speciāli veidota un pielāgota bērniem, tāpēc nevajag uzskatīt, ka krēsliņa iekšpusē ir vienkāršs polsterējums ar dažām sprādzēm. Šīs sprādzes ne tikai pilda drošības funkciju, bet kontrolē arī bērna kustības, lai tas no krēsla neizkristu vai netraucētu citiem automašīnas pasažieriem ar savu ziņkārību.

Kur pirkt?

Mūsdienās iespēju iepirkties ir izteikti vairāk, kā tas bija pirms gadiem 30 vai vairāk, tādēļ  parasti ir divas iespējas – vai nu parastā veikalā, vai internetā. Autokrēsliņi ir tā preču grupa, kas būtu jāiegādājas kopā ar mazuli, jo viņš ir tas, kuram sēdeklī būs jāpavada visvairāk laika, tādēļ ir ideāls risinājums – parastā bērnu veikalā noskatiet un izmēģiniet autokrēsliņu, kas patīk Jūsu mazulim, bet pērciet to internetā, kur cena noteikti būs iepriecinošāka!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *