Baltcom internets tavās mājās

Sep 11, 2012 by

Baltcom internets ir viens no zināmākajiem interneta veidiem Latvijā. Tas ir pieejams Rīgā un vairākās citās vietās Latvijā – galvenokārt Vidzemē un Zemgalē. Baltcom interneta piedāvājums ir ļoti vienkāršs un saprotams, jo ir pieejams tikai viens tarifu plāns par fiksētu mēneša maksu. Maksimālais pieejamais interneta ātrums ir atkarīgs no tā, vai vieta, kur plānots pieslēgt internetu, atrodas Baltcom interneta Nākotnes paaudzes tīkla jeb NGN pārklājuma zonā.

Baltcom internets ir kabeļinternets, ka paredzēts lietošanai mājās, personīgām vajadzībām. To ērti un vienkārši var pieslēgt ikviens interesents, kura mājoklis atrodas Baltcom interneta tīkla pārklājuma zonā.

Baltcom ir interneta pieslēgums ar ātrumu līdz 20 vai 100 megabitiem sekundē. Tā cena ir nemainīga – 9,90 lati mēnesī. Baltcom internets no citiem interneta veidiem atšķiras ar to, ka tam ir pieejams tikai viens tarifu plāns un nav iespējams izvēlēties lēnāku internetu par zemāku cenu, ja nav nepieciešams maksimālais interneta ātrums. Pieejamais Baltcom interneta ātrums ir atkarīgs no tā, vai vieta, kur plānots pieslēgt internetu atrodas Baltcom interneta NGN pārklājuma zonā. No otras puses tas, ka pieejams tikai viens Baltcom interneta tarifu plāns, palīdz neapjukt starp neskaitāmiem interneta piedāvājumiem un ievērojami vienkāršo izvēli.

Ar precīzām adresēm, kur kāds no Baltcom interneta pieslēguma veidiem ir pieejams, var iepazīties uzņēmuma mājas lapā adrešu meklētājā. Balcom internets ir pieejams galvenokārt Vidzemē un  Zemgalē – Rīgā, Jēkabpilī, Bauskā, Jelgavā, Jūrmalā un citur Latvijā. Baltcom interneta NGN pārklājums ir pieejams atsevišķos Rīgas mikrorajonos, Jēkabpilī un Jelgavā.

Ātrākais Baltcom internets jeb interneta pieslēgums NGN pārklājuma zonā ir internets ar maksimālo interneta ātrumu failu lejupielādei Latvijas un ārzemju lapās ar maksimālo ātrumu līdz 100 megabitiem sekundē. Ātrums failu augšupielādei Latvijas un ārzemju lapās atšķiras un ir attiecīgi līdz 20 un līdz 10 megabitiem sekundē. Ārpus NGN pārklājuma zonas interneta ātrums failu lejupielādei ir līdz 20 megabitiem sekundē, bet augšupielādei tas ir līdz 10 vai diviem megabitiem sekundē – ātrums ir atkarīgs no tā, vai augšupielāde notiek Latvijas vai ārzemju interneta vietnēs.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *