Baltcom televīzijas piedāvājums

Sep 18, 2012 by

Viens no zināmākajiem elektronisko sakaru pakalpojumu sniedzējiem Latvijā, Baltcom, piedāvā gan interneta, gan televīzijas, gan fiksētās tālruņa līnijas pakalpojumus. Šoreiz nedaudz tuvāk apskatīsim Baltcom televīzijas piedāvājumu. Uzņēmums piedāvā gan digitālās, gan analogās televīzijas pakalpojumus, kas atšķiras ar kanālu skaitu, cenu un vairākām interaktīvām iespējām. Baltcom televīzijas piedāvājums iekļauj vairāk nekā 100 dažādus izklaides, sporta, zinātnes, bērnu un cita veida televīzijas kanālus.

Baltcom televīzijas piedāvājums ietver trīs dažādus kanālu blokus, kas atšķiras ar cenu, kanālu skaitu un vairākiem cietiem rādītājiem. Šie kanālu bloki ir

  • Mazais TV bloks (analogā televīzija) ietver 19 kanālus un maksā 5,49 latus mēnesī;
  • Pamata TV bloks (digitālā televīzija) ietver 57 kanālus un maksā 7,90 latus mēnesī;
  • Lielais TV bloks (digitālā televīzija) ietver 103 kanālus un maksā 12,90 latus mēnesī.

Vienkāršākais un lētākais televīzijas kanālu bloks, ko piedāvā Baltcom televīzija, ir Mazais TV bloks. Tā ir parastā analogā kabeļtelevīzija. Lai pieslēgtu šo bloku, nav nepieciešams iegādāties vai īrēt dekoderi, jo televīzijas signālu nepārraida ciparu formātā un to nav nepieciešams pārveidot. Šis kanālu bloks iekļauj 19 populārus Latvijas un ārzemju kanālus, piemēram, LTV1, LTV7, LNT, Discovery Channel un citus kanālus.

Baltcom televīzijas piedāvātais Pamata TV bloks un Lielais TV bloks ir digitālā televīzija. Tas nozīmē, ka, lai skatītos televīziju ir nepieciešams dekoderis ciparu signāla pārveidošanai tādā, ko spēj uztver televizors. Šie kanālu bloki ir nedaudz dārgāki un tajos ir iekļauts lielāks kanālu skaits. Tāpat, pieslēdzot šos kanālu blokus, ir pieejamas vairākas digitālās televīzijas priekšrocības un iespējas, piemēram kanāla valodas un subtitru izvēle, TV programma, kanālu bloķēšanas iespēja un citas interaktīvas iespējas. Tāpat jāpiebilst, ka digitālā televīzija piedāvā augstāku skaņas un attēla kvalitāti nekā analogā televīzija.

Baltcom televīzija papildus trīs kanālu blokiem piedāvā arī vairākas tematiskās kanālu pakas. Parasto kanālu tematiskās pakas maksā vienu latu mēnesī, bet Premium kanālu pakas, kas iekļauj īpašus filmu kanālus, HD jeb īpaši augstas izšķirtspējas kanālus, kā arī Viasat filmu un sporta kanālus, maksā 2,90 latus mēnesī.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *