Balticom kabeļtelevīzija

Oct 18, 2012 by

Ja esat rīdzinieks vai dzīvojat galvaspilsētas apkārtnē un meklējat sev jaunu kabeļtelevīziju, tad Balticom piedāvājums ir laba un uzticama izvēles tieši jums. Kompānijai ir svarīgs ikviens klients un tā ir vērsta uz izaugsmi un arvien kvalitatīvāka pakalpojuma piedāvāšanu.

Jāsaka, ka piedāvātais TV kanālu klāsts ir pietiekoši daudzveidīgs, tāpēc apmierināti būs gan azartisku sporta pārraižu mīļotāji, gan romantisku filmu cienītāji, gan vienkārši tie, kuri vēlas vakaros mierīgi noskatīties ziņas un iepazīties ar aktualitātēm Latvijā un pasaulē. Starp līdzīgiem kabeļtelevīzijas piedāvājumiem Balticom kabeļtelevīziju var uzskatīt par vienu no lētākajiem variantiem – tā maksā sākot no trīs latiem mēnesī.

Kvalitatīvu Balticom kabeļtelevīzijas pārraidi nodrošina ne tikai Balticom uzņēmums, bet arī sadarbības partneris SIA Baltkom TV. Jāatzīmē, ka lielākajā teritorijas daļā, kur ir pieejama Balticom kabeļtelevīzija, tās piedāvājumā ietilpst daudzi Latvijas un ārzemju kanāli. Turklāt maksa par tiem ir ļoti draudzīga.

Dažādās Rīgas un piepilsētas vietās Balticom kabeļtelevīzijas cena, veidi un piedāvājums atšķiras. Piemēram, Dārzciemā, Pļavniekos un Valdlaučos pieejami divi Balticom kabeļtelevīzijas veidi: lētākajā piedāvājumā ietilpst 18 kanāli par 2,93 latiem mēnesī, slēdzot līgumu uz 24 mēnešiem Tas ir izdevīgi visiem tiem, kuri ir aizņemti darbos un TV ieslēdz vien uz pāris stundām vakarā, pēc garas un nogurdinošas darba dienas. Bet tiem, kuri vairāk laika pavada vērojot sporta pārraides vai baudāmu kino, ir pieejama Balticom kabeļtelevīzija ar 59 kanāliem. Tās cena ir sākot no 5,03 latiem mēnesī.

Ja vēlēties zināt precīzu tarifu un piedāvājumu, kurš ir pieejams tieši tajā Rīgas vai piepilsētas daļā, kurā dzīvojat tieši jūs, izmantojiet Balticom mājas lapu. Tur ērtā formā atradīsiet visu informācija par tarifiem un pieslēguma veidiem. Arī cenas būs patīkams pārsteigums.

Balticom kompānija ir dibināta jau 1999.gadā un tā vienmēr meklē ceļu uz progresu, un uz to, lai augstas kvalitātes prasības izdotos apvienot ar zemēm cenām, kuras radīs ietaupījumu klientu maciņiem. Patreizējos ekonomiskajos laikos tas ir ļoti patīkams apstāklis un informācija, pēc kuras izvēlēties kabeļtelevīziju, kura ir piemērota tieši jums.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *