Baltkom telekomunikāciju pakalpojumi

Dec 28, 2012 by

Baltkom piedāvā kvalitatīvus telekomunikāciju pakalpojumus Rīgā un lielākajās Latvijas pilsētās un piedāvāto pakalpojumu klāstā ietilpst gan internets, gan telefonsakari, gan Baltkom televīzija ar vairāk nekā 100 dažāda žanra TV kanāliem. Katrs klients var izvēlēties, kādu televīziju labāk skatīties, jo tiek piedāvāta gan digitālā, gan kabeļtelevīzija, turklāt par īpašām un pieejamām cenām.

Skaties Baltkom televīziju, sākot no Ls 5.49 mēnesī

Baltkom piedāvā vairākus televīzijas veidus:

  • Digitālā TV skatītājam piedāvā vairākas noderīgas funkcijas, to starpā valodas izvēli, subtitru izvēli, TV programmu gidu, bet, lai to skatītos, pie televizora nepieciešams pievienot dekoderu.
  • Kabeļtelevīzija pieejama arī bez dekodera, bet šī iemesla dēļ skatītājs var redzēt nepilnus 60 kanālus. Kabeļtelevīzijai, atšķirībā no digitālās televīzijas, netiek piedāvāta valodu vai subtitru izvēle.

Kopumā Baltkom TV piedāvā vairāk nekā 100 kanālus, tajā skaitā arī 10 HD kanālus. Pieejami gan Latvijas, gan ārzemju informatīvi izklaidējošie, filmu, mūzikas, sporta, bērnu un daudzi citi tematiskie TV kanāli. Lai TV kanālus būtu ērtāk pārskatīt, Baltkom televīzija piedāvā vairākus TV kanālu blokus (mazais, pamata vai lielais bloks), kā arī vairākas tematiskās pakas, kuras atšķiras ar piedāvāto kanālu žanru un abonentmaksu, kas ir sākot no Ls 5.49 mēnesī.

Baltkom internets un telefonsakari

Baltikom televīzija nav vienīgais kompānijas sniegtais pakalpojums, jo vēl ir pieejami arī kvalitatīvs interneta pieslēgums un telefonsakari. Internetu, tāpat kā televīziju, iespējams pieslēgt divos veidos: ar kabeļa vai optiskā tīkla pieslēgumu. Neatkarīgi no pieslēguma veida, klientam tiek nodrošināts kvalitatīvs un ātrs internets ar ātrumu līdz 100 Mbit/s.

Ja nepieciešams mājas tālrunis, tad Baltkom piedāvā izdevīgus telefonsarunu plānus ar bezmaksas sarunām Baltkom tīklā un 300 bezmaksas minūtēm Lattelecom tīklā. Papildus tam tiek piedāvāti arī izdevīgi starptautiskie zvani, bet, ja telefona sakarus pieslēdz komplektā, kur iekļauta Baltkom televīzija vai internets, tad abonentmaksa pieejama par īpaši zemām cenām.

Tā kā Baltkom telekomunikāciju tīkli nav pieejami visā Latvijā, pirms pakalpojuma pieteikšanas nepieciešams pārbaudīt tā pieejamību konkrētā adresē. Pakalpojuma pieejamību var pārbaudīt Baltkom mājaslapā, kur iespējams arī uzzināt konkrētas pakalpojumu cenas atkarībā no plānotās pieslēguma adreses.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *