Bērnu rati – ko der ielāgot un atcerēties?

Feb 20, 2015 by

bērnu ratiKad pienācis laiks iegādāties bērnu ratus, ieejot veikalā vai meklējot iegādes iespējas internetā, jaunie vecāki var ne pa jokam apjukt, jo, kā izrādās, ir jāzina daudz vairāk tikai par krāsu un riteņu skaitu, ko ir vēlme redzēt bērnu ratiem. Zemāk piedāvāsim nelielu ieskatu tajā, kas būtu jāzina un jāņem vērā ik vienam, kuram tuvākā vai tālākā nākotnē, iepirkumu sarakstā ir ieplānots šāds pirkums.

Plašums un vieglums.

Ņemot vērā to, ka jaunās māmiņas pēc dzemdībām vai ķeizargrieziena nedrīkst cilāt smagumus, tad loģiski būtu, ka rati būtu viegli un ērti ne tikai vadāmi, bet arī pārnēsājami, jo ļoti daudz jauno ģimeņu dzīvo daudzdzīvokļu mājās. Iegādes laikā parasti aicina jaunos vecākus ratus izmēģināt pabraukt un panest, kā arī ielikt tajos kaut ko smagu, lai sajustu, vai rati ir ērti vadāmi, ja tajos iekšā guļ mazulis. Ratu platums ir noteikti ļoti svarīgs faktors ne vecākiem, bet pašam mazulim, lai, piemēram, saģērbts ziemas drēbēs, viņš varētu brīvi kustēties un nebūt iespiests.

Riteņu lielums, rāmis un materiāls.

Vienmēr nepieciešams atcerēties to, jo lielāki riteņi, jo rati labāk kalpos. Riteņos slēpjas ratu manevrēt spēja, tādēļ ar mazākiem riteņiem būs grūtāk uzbraukt uz trotuāra. Riteņi parasti var būt divu veidu – parastie un piepūšamie. Rāmim ir jābūt ar labu ventilācju un izturīgam. Izturīgam un viegli tīrāmam ir jābūt arī materiālam no kā rati ir izgatavoti. Der ielāgot, ka zilas krāsas rati saulē ātrā izbalēs, bet gaišie toņi ātri paliks netīri. Bērnu rati ir domāti bērniem un visiem bērniem patīk kaut ko nosmērēt, tādēļ der atcerēties šo ieteikumu par krāsām.

Rokturis un groziņš.

Ratu rokturis parasti ir regulējams pēc augstumiem. Tas ir ērti vecākiem un visiem citiem, kuri r bērnu dosies pastaigā, jo ir iespēja regulēt roktura augstumu attiecīgi savam augumam. Parasti ratu apakšā ir atrodama novietne, jeb groziņš, kur novietot, piemēram, lietus plēvi vai iepirkumus, ja esat ar bērnu devušies uz veikalu. Ērta ir arī soma, kas piestiprināma pie roktura. To var iegādāties arī atsevišķi.

Šie ir tikai daži, bet vieni no galvenajiem punktiem, kas būtu jāņem vērā iegādājoties ratus. Atceraties, ka bērnu rati ir domāti ne tikai mazulim, bet arī vecākiem, kuriem tie būs jāvada diezgan ilgu laiku.

 

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *