Bezmaksas CMS (mājaslapu satura vadības sistēmas)

Jan 4, 2014 by

Jebkuras mājaslapas izstrādei pamatā ir nepieciešamas divas lietas : labs hostings un mājaslapas vadības sistēma. Kā izvēlēties labu hostingu un cik tas maksā, jūs varat atrast kādā no iepriekšējiem rakstiem, piem., Pamatlietas izvēloties hostingu , bet šajā rakstā parunāsim par ērtu un draudzīgu mājaslapas administrēšanas sistēmu, jeb programmētāju valodā CMS. Ja jūs Google ierakstīsiet “free CMS”, tad saņemsiet vairāk kā 200 miljonus ierakstu. Kā tad izvēlēties labāko, drošāku un draudzīgāko mājaslapas vadības sistēmu? Tieši šim mērķim arī esam izveidojuši šo rakstu. Ja šobrīd jums ir doma par mājaslapas izveidi un esat atraduši arī labu hostingu, tad ir pienācis laiks saprast uz kāda CMS būvēt savu mājaslapu. Neatkarīgi no programmatūras izvēles, pēc tam noteikti sazinieties ar savu hostinga sniedzēju, lai saprastu vai izvēlētais CMS darbosies uz jūsu izvēlētā hostinga – problēmas varētu rasties, ja jūsu hostinga sniedzējs nepiedāvā datubāzi, ir noteicis kādus ierobežojumus un funkciju izsaukšanu vai nav veicis programmatūras atjauninājumus.

Šodien vēlētos parunāt par trijām mājaslapas vadību sistēmām un tās būtu : DRUPAL, WORDPRESS un JOOMLA. Savā laikā ir nācies iepazīties ar visu šo triju CMS plusiem un mīnusiem. Visas sistēmas ir draudzīgas un ērti lietojamas, bet to starpā ar savu interfeisu un uzbūvi izceļas tieši WORDPRESS.

wordpress 3.8.

Kāpēc WORDPRESS ir labākā izvēle no bezmaksas mājaslapu vadības sistēmām?

1. Ar WORDPRESS jūs varat izveidot gaumīgu un ērtu mājaslapu dažu minūšu vai stundu laikā. Bez iepriekšējām priekšzināšanām protams paies ilgāks laiks, bet WordPress apguve ir ļoti ērta, jo jau programmas pamatā viss ir smuki sakārtots un ir padomāts par to, lai jūs varētu izveidot savu web projektu neatkarīgi no tā vai tas būs i-veikals, forums, portāls vai blogs.
2. Lai izveidotu vienkāršu mājaslapu jums nav nepieciešams būt programmētājam un pārzināt tādas programmēšanas valodas kā php, javascript vai pat html. Veidojiet kategorijas, lapas, rakstus un pievienojiet tos menu joslai.
3. BEZMAKSAS! WordPress tiešām ir bezmaksas arī gadījumos, kad jums ir nepieciešams izveidot projektu, ko īsti nenosauksi par blogu. To nodrošina tūkstošiem bezmaksas plugini (spraudņi), kuru uzstādīšana notiek trijos soļos. Lejupielādē -> Augšupielādē -> Aktivizē
4. SEO draudzīgs. Laikā, kad visi domā par interneta mārketingu un to kā piesaistīt vairāk klientus, SEO tiešām būs tas, kas jums ir nepieciešams. WORDPRESS jau pamatā ir SEO draudzīga vadības sistēma, kas ļauj ievērot SEO vadlīnijas. Tomēr, ja jūsu zināšanas ir pietiekošas, jūs varat lejupielādē pluginu ALL IN ONE SEO vai kādu līdzīgu un panākt, ja jūsu mājaslapa ir vēl labāk optimizēta priekš iekšējā SEO.
5. Drošība! Pateicoties tam, ka WORDPRESS tiek lietots ap 100 miljoniem web projektu, tas vienmēr tiek attīstīts un tiek novērstas nepilnības iepriekšējās WORDPRESS versijās.
6. Lēta uzturēšana! Izvēloties bezmaksas CMS jums vienmēr uzturēšana izmaksās lētāk kā lietojot kādu mazāk pazīstamu, individuāli izstrādātu vai maksas CMS, jo WORDPRESS pārzin krietni daudz programmētāju un dizaineru, kas samazina izmaksas saistībā ar dažāda veida programmēšanas darbiem.
7. Bezmaksas dizains! Šobrīd internetā var atrast desmitiem tūkstošu bezmaksas dizainu priekš WORDPRESS, bet ja vēlaties ko elegantāku un unikālāku, tad jums ir iespēja nopirkt maksas dizainu, visbiežāk samaksājot par to EUR 35-40. Tajā pat laikā pasūtot mājaslapu uz kādu maksas CMS, dizaina izstrādes izmaksas var arī pārsniegt EUR 500-600 un dizaina nomaiņa jums prasīs vēl EUR 100-200. Tajā pat laikā WORDPRESS dizainu jūs varat nomainī nepilnu 2 minūšu laikā, bez IT zināšanām.

Vai WORDPRESS ir jūsu meklētais CMS – spriediet paši, bet ja šī mājaslapas satura vadības sistēma ir slikta, tad tajā ir kļūdījušies jau 60 miljoni cilvēku, kuri neatzīst savu kļūdu :)

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *