Bezmaksas kredīts

Jul 28, 2012 by

Ātros kredītus Latvijā izsniedz vairāk nekā desmit dažādi uzņēmumi. Cik uzņēmumu, tik dažādi ir aizdevumu nosacījumi un piedāvātās iespējas, no kurām pēdējā laika populārākā – bezmaksas kredīts, kas nozīmē, ka aizņēmējam ir iespēja atdot tikai tik lielu naudas summu, kādu tas aizņēmies- bez komisjas maksājumiem vai aizdevuma procentiem. Šis piedāvājums spēkā gan ir tikai jauniem klientiem, jeb tādiem, kuri kļuvuši par attiecīgā uzņēmuma klientiem un aizņemas pirmo reizi.

Pirmēram, uzņēmums Opencredit.lv piedāvā bezmaksas kredītu no 50 – 200 LVL apmērā ar aizdevuma termiņu no divām nedēļām līdz vienam mēnesim. Līdzīgi nosacījumi ir Viasms.lv, kas saviem klientiem pirmo bezmaksas aizdevumu piedāvā apmērā līdz 150 LVL.

Piemēram, Crediton.lv saviem jaunajiem klientiem piedāvā bezmaksas kredītu, kas nav mazāks par 50 LVL, bet nav lielāks par 100 LVL. Kredīta atmaksas periods tiek piedāvāts robežās no divām nedēļām līdz vienam mēnesim. Savukārt, Sohocredit.lv bez maksas iespējams aizņemties līdz 150 LVL

Nosacījumi kredītu saņešanai visām kompānijām ir ļoti līdzīgi, proti, aizdevums tiek piedāvāts tikai fiziskām personām(uzņēmumiem uc. Iestādēm tas nav pieejams), aizņēmēja kredītvēsturei jābūt bez kavētiem maksājumiem vai citiem parādiem, kas sevī ietver arī parādsaistību nokārtošanu ar attiecīgo aizdevēju, no kura kredītu vēlaties aizņemtiem, kā arī, kredīti tiek piešķirti Latvijas iedzīvotājiem – Latvijas pilsoņiem vai ar reģistrētu dzīvesvietu Latvijas teritorijā.

Noteikti jāpiemin, ka svarīgākais nosacījums ir cilvēka vecums- aizņēmējam notiekti jābūt pilngadīgai personai, taču tas ne vienmēr garantēs iespēju saņemt kredītu, jo, piemēram, Minicredit.lv kredītus piedāvā personām sākot no 20 gadu vecuma. Ātros kredītus iespējams saņemt arī pensionāriem, jo vidējais Latvijas aizdevēju noteiktais vecums svārstās no 65 līdz 75 gadiem.

Bezmaksas kredīts pieejams divos veidos – naudu Jūs variet saņemt savā bankas kontā, kurš norādīts reģistrējoties, vai arī skaidrā naudā VAS Latvijas Pasts tuvākajā filiālē.

Iepriekš minētie fakti tikai parāda situāciju ātro kredītu tirgū, tāpēc ieteicams rūpīgi izpētīt un izvērtēt sev atbilstošāko variantu, kur par galvenajiem izvēles faktoriem var kalpot aizdevuma nosacījumi (procentu likme, aizdevuma summa, aizdevuma termiņš un tml.), kā arī, ja aizņematies pirmo reizi, būtiski ir izmantot iespēju aizņemties bez maksas. Šāda veida ātro un patēriņa kredītu salīdzināšanas iespējas piedāvā vairākas interneta vietnes, piemēram, www.kredituabc.lv, kur pārskatāmas tabulas veidā iespējams vieglāk izvēlēties sev piemērotāko ātro aizdevēju.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *