Bezmaksas paklāju apkope – iespēja izmēģināt

Jun 28, 2012 by

Bezmaksas paklāju apkope ir lieliska iespēja iepazīties ar uzņēmuma Emblēmu Paklāju Serviss (EPS) sniegto pakalpojumu kvalitāti par to nemaksājot. Uzņēmums piedāvā izmēģināt paklāju nomas un servisa pakalpojumus divas nedēļas bez maksas. Bezmaksas paklāju apkope pieejama gan neilona paklājiem, gan kokvilnas paklājiem, gan komforta paklājiem, kā arī skreiperiem.

EPS ir paklāju nomas un servisa uzņēmums, kura pakalpojumi pieejami visā Latvijā. Tas piedāvā arī higiēnas preču nomu un servisu, mopu un virtuves dvieļu servisu. EPS piedāvā ļoti plašu pakalpojumu klāstu un tā pārstāvji strādā visos Latvijas reģionos, sniedzot iespēju saņemt augstas kvalitātes servisu ne tikai galvaspilsētā esošiem uzņēmumiem.

Bezmaksas paklāju apkope ir īpašs piedāvājums personām, kas vēlas izmēģināt EPS sniegtos pakalpojumus. Tā būtība ir, ka jebkuru no uzņēmuma piedāvātajiem profesionālajiem produktiem ir iespējams divas nedēļas izmantot bez maksas. Bez maksas paklāju apkope pieejama gan komforta paklājiem, gan gumijas paklājiem jeb skreiperiem, gan kokvilnas un tradicionālajiem neilona paklājiem.

mainamie paklaji

Ja pēc bezmaksas paklāju apkopes laika beigām, būsiet apmierināts ar pakalpojuma kvalitāti, varēsiet pietiekties attiecīgajam EPS servisam uz ilgāku laiku. Jāpiebilst, ka pat gadījumā, kad par paklāju nomu un servisu ir jāmaksā un bezmaksas paklāju apkope nav pieejama, paklāju izmantošana palīdz taupīt uzņēmuma līdzekļus. Eiropas Tekstila servisa asociācijas veiktajā pētījumā noskaidrots, ka paklāja servisa pakalpojumu izmantošana var palīdzēt ietaupīt uzņēmuma līdzekļus līdz pat 14 procentiem.

Paklāju serviss ir lielisks līdzeklis, lai ērtā un vienkārša veidā uzturētu uzņēmuma telpas sausas un tīras. Paklāji aizkavē netīrumu un mitruma iznēsāšanos pa telpām, tāpēc tās ir jātīra retāk. Tāpat paklāju servisa izmantošana ir ērtāka, lētāka un vienkāršāka, nekā izmaksā paklāju kopšana, tīrīšana un nomaiņa pašu spēkiem.

Dažādi paklāju veidi ir piemēroti atšķirīgiem mērķiem. Piemēram, neilona paklāji efektīvi aiztur dažādu netīrumu iznēsāšanu pa telpām, bet kokvilnas paklāji lieliski noder, lai telpas vienmēr būtu sausas – tie spēj uzsūkt piecas reizes vairāk mitruma nekā sver. Lielo gružu savākšanai pie ārdurvīm, noder gumijas paklāju jeb skreiperi un komforta paklāji paaugstina drošību telpās, kur grīda var būt slidena.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *