Bezprocentu aizdevums – lētākais aizdevums Latvijā!

Sep 10, 2012 by

Open Credit bezprocentu aizdevums ir lieliska iespēja ikvienam Latvijas iedzīvotājam saņemt kredītu par to neko nemaksājot. Vai ir iespējams vēl lētāks aizdevums par to, kam nepiemēro ne mēneša procentu likmi, ne komisijas maksu? Izvēloties bezprocentu aizdevumu ir jāatmaksā tikpat, cik aizņēmies. Šī lieliskā iespēja ir pieejama visiem Open Credit jaunajiem klientiem, turklāt bezprocentu aizdevumu ir ērti un vienkārši noformēt.

Viena no Open Credit priekšrocībām, salīdzinot ar citiem ātrajiem aizdevējiem, ir iespēja saņemt bezprocentu aizdevumu. Tas ir līdz 200 latiem liels kredīts uz laiku līdz vienam mēnesim, kas pieejams Open Credit jaunajiem klientiem. Bezprocentu aizdevumam nepiemēro ne mēneša procentu likmi, ne komisijas maksu, tāpēc par to nav jāmaksā. Ja plānojat atmaksāt aizdevumu vēlāk nekā mēneša laikā, tam piemēros mēneša procentu likmi, kas ir atkarīga no aizdevuma apmēra un atmaksas termiņa

Bezprocentu aizdevums pie Open Credit ir pieejams Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem vecumā no 18 līdz 70 gadiem, kas pie Open Credit aizņemas pirmo reizi. Tiesa, personām vecumā no 18 līdz 20 gadiem maksimālā pieejamā aizdevuma summa ir līdz 50 latiem. Lai saņemtu bezprocentu aizdevumu ir nepieciešami regulāri ienākumi, kas ļauj kredītu vēlāk atmaksāt, tāpat nepieciešams atvērts konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums. Bezprocentu kredīts nav pieejams personām ar pārkāptām parādsaistībām vai kas ir kavējušas kredītu maksājumus.

Saņemt bezprocentu aizdevumu pie Open Credit ir ļoti vienkārši un ērti, un, lai to izdarītu, nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums. Tas, ka nav jākārto šīs formalitātes, ļauj taupīt gan laiku, gan enerģiju. Turklāt visas nepieciešamās darbības aizdevuma saņemšanai vai veikt pat neizejot no mājām, izmantojot tikai internetu un mobilo tālruni. Tas patiešām ir ļoti ērti un vienkārši, turklāt aizdevuma noformēšana aizņem vien 15 minūtes laika. Tāpat jāpiebilst, ka bezprocentu aizdevums pie Open Credit ir pieejams arī ārpus ierastā banku darba laika – brīvdienās un darba dienu vakaros.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *