Bezprocentu kredīts

Aug 14, 2012 by

Vārdu salikumu „bezprocentu kredīts” saistībā ar bankām un citām kreditēšanas iestādēm nenākas dzirdēt bieži, taču šo stereotipu ir lauzuši ātro kredītu aizdevēji, kas mūsdienās piedāvā saviem jaunajiem/topošajiem klientiem pirmajā reizē aizņemties bez maksas jeb bez procentiem, tāpēc to sauc par bezprocentu kredītu.

Bezprocentu pirmos kredītus nu jau piedāvā vairums no ātro kredītu aizdevējiem, tāpēc tā vairs nav uzskatāma tikai par bagātāko kompāniju ekstru, bet jau par pašsaprotamu piedāvājumu jaunajiem klientiem. Lai gan, jāatzīst, ka tieši lielākie ātro kredītu aizdevēji piedāvā šādu iespēju, tāpēc izvēloties starp daudzajiem pakalpojumu sniedzējiem, ieteicams izvēlēties tieši kādu no tiem, kuri piedāvā bezprocentu kredītus.

Lai saņemtu nepieciešamos naudas līdzekļus kādā no ātro kredītu kompānijām, parasti procedūra ir šāda:

  • Jums ir jāveic reģistrācija aizdevēja mājas lapā
  • Pēc reģistrācijas Jums tiks izsniegts savs lietotāja profils
  • Tālāk jāveic lietotāja profila apstiprināšana, kas jādara tikai vienu reizi
  • Jūs no sava bankas konta pārskaitāt Ls 0.01 (1 santīmu) uz aizdevēja bankas kontu Jūsu lietotāja profila aktivizēšanai
  • Pēc aktivizācijas ielogojies savā lietotāja profilā un piesaki vēlamo naudas summu, kuru vēlies aizņemties
  • Nepieciešamā naudas summa parati tiek pārkaitīta uz Jūsu kontu dažu minūšu laikā

Aizņemoties pirmo reizi, piemēram 150 latus uz 30 dienu ilgu atmaksas termiņu, pēc šīm 30 dienām būs jāatdod tieši tik pat – 150 lati. Tāpēc tas tiek saukts par bezprocentu kredītu, jo aizdevums ir bez komisijas maksas un procentiem, jeb gada procentu likme ir tieši 0%. Kā arī, lielākā daļa Latvijas ātro kredītu aizdevēju piedāvā kredīta atmaksas termiņa pagarināšanu, parasti, par 30 dienām vienā reizē. Tas paredzēts situācijām, ja aizņēmējs nav spējīgs atgriezt naudu paredzētajā atmaksas laikā. Jāpiebilst, ka šis ir maksas pakalpojums, jo par atmaksas termiņa pagarināšanu aizdevējam jāpārskaita simboliska pagarināšanas maksa, kas tiek aprēķināta procentuāli no kopējās aizdevuma summas. Tāpēc, ja pie attiecīgā aizdevēja pirmajā reizē ir pieejams bezprocentu kredīts, ieteicams izvēlēties maksimālo aizdevumam pieejamo termiņu, lai Jūs būtu droši, ka spēsiet atmaksāt aizdevumu paredzētajā laikā – aizņemties gudri un ar atbildības sajūtu!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *