Berendsen piedāvātie servisa un nomas pakalpojumi

Dec 7, 2012 by

Paklāju noma - Paklāju servissBerendsen grupas uzņēmums Emblēmu Paklāju Serviss piedāvā paklāju servisa un nomas pakalpojumus visā Latvijā. Tā ir lieliska iespēja ērtā un vienkāršā veidā parūpēties par telpu tīrību un darbinieku komfortu, vienlaikus ietaupot uzņēmuma līdzekļus. Paklāju nomas pakalpojumi palīdzēs ievērojami uzlabot jūsu uzņēmuma ikdienu.
Berendsen piedāvātie paklāju nomas pakalpojumi, kā arī paklāju serviss ietver dažādu paklāju nomu, piegādi, maiņu, tīrīšanu un uzturēšanu vienmēr labā stāvoklī. Atkarībā no katra klienta vēlmēm un nepieciešamības pieejami dažāda veida paklāji:
• Kokvilnas paklāji;
• Neilona paklāji;
• Komforta paklāji;
• Skreiperi jeb gumijas paklāji;
• Logo paklāji.
Kokvilnas un neilona paklāji ir paredzēti mitruma un netīrumu savākšanai pie uzņēmuma ieejas durvīm. Tos vēlams novietot telpās pie uzņēmuma ieejas, kur parasti staigā cilvēki. Lielo gružu, dubļu un sniega efektīvai savākšanai noderēs gumijas paklāji jeb skreiperi. Tie ir izgatavoti no īpaši izturīgas gumijas, tāpēc tie labi kalpos arī sala apstākļos ārpus telpām.

Paklāju nomas pakalpojumi
Tāpat pieejami arī logo paklāji, kas ir īpaša dizaina neilona paklāji vai skreiperi. Šie paklāji vienlaikus nodrošinās telpu tīrību, kā arī radīs uzņēmuma atpazīstamību un rūpēsies par tā tēlu. Uz logo paklājiem iespējams izvietot jebkāda veida ziņojumu, piemēram, uzņēmuma logo vai reklāmas saukli.
Savukārt komforta paklāji ir paredzēti telpām ar slidenu vai cietu grīdu. Tie novērš risku paslīdēt, kā arī sniedz atbalstu kājām, pa to staigājot. Tie lieliski noderēs peldbaseinos vai pirtīs, kā arī komforta līmeņa paaugstināšanai virtuvēs vai aiz bāra letes. Šie paklāji palīdzēs samazināt darba vietās gūto traumu skaitu un līdz ar to arī izmaksas darbinieku veselības aprūpei.
Paklāju nomas pakalpojumi un paklāju noma ir lielisks veids kā ietaupīt, jo telpas ir jātīra retāk un grīdas kalpos ilgāk, kā arī samazināsies izdevumi, kas saistīti ar darba vietās gūtajām traumām. Paklāju serviss iekļauj visus pakalpojumus, kas nepieciešami, lai jums vienmēr būtu pieejami tīri, labā stāvoklī esoši paklāji.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *