Dāvana kāzām – sadzīves tehnika

Jul 24, 2012 by

Lai arī mūsdienās bieži jaunajam pārim tiek dāvināta nauda, kāzu dāvanas izvēle joprojām ir aktuāls jautājums vismaz apsvēršanai, ja ne iegādei. Kāzu dāvanas priekšrocība ir tā, ka iespējams izvēlēties ko konkrētu, kas saistīsies ar dāvinātāju, svinīgo notikumu un ko iespējams personalizēt ar apgleznojumu vai gravējumu. Viena no populārākajām izvēlēm ir sadzīves tehnika.

Tējkannas vai kafijas automāti ir vienas no iecienītākajām precēm kāzu dāvanas izvēlei, jo tās ir ikdienā lietojamas un saistās ar principā patīkamu dienas norisi – silta dzēriena pagatavošanu. Atkarībā no pāra gaumes un paradumiem var tikt izvēlēts vienkāršāks vai sarežģītāks modelis – no ūdens sildāmās krūzes līdz tādiem modeļiem, kā, piemēram, Electrolux EBA 63810 vai DeLonghi ESAM 6700, kas nodrošinās vidusmēra bāra cienīgu izvēļu spektru dažādu kafijas dzērienu pagatavošanai. Tiesa – vienādā mērā atšķirīgas ir kā funkcijas, tā cenas. Ja izvēlaties kaut ko lētāku un jums šķiet, ka kāzu dāvanai ar to ir kaut kā par maz – iesakām kombinēt ar atbilstošu dāvanu grozu – piemēram, tēju vai kafijas izlasi.

Blenderi un mikseri ir tā sadzīves tehnika, kas it kā vairāk noderēs jaunajai saimniecei, atskaitot gadījumus, kad līgavainis ir pavārs pēc aicinājuma vai pat pēc profesijas, bet – no otras puses, vai gan ieguvējs nav arī tas, kurš sēžas pie vakariņu galda, kad viss jau pagatavots? Izvēlēties vienu vai otru – tas ir atkarīgs no dāvinātāja gaumes. Blenderi vairāk paredzēti sasmalcināšanai un sajaukšanai, mikseri uzputošanai. Atkarībā no dizaina – gan vienu, gan otru iespējams interesanti apgleznot, nekaitējot sadzīves tehnikas funkcionalitātei.

Virtuves kombaini būs lielāka kāzu dāvana, taču visnotaļ saimniecībā noderīga. To noformējot, varat droši rakstīt atklātnītē, ka šī dāvana ļaus pārim vairāk laika veltīt vienam otram. Izvēloties ņemiet vērā, ka arī virtuves kombaini ir daudzveidīgi – dažādi modeļi savā starpā būtiski atšķiras gan pēc pieejamo funkciju skaita, gan pēc izmēriem. Kompaktāki būs ērtāk novietojami tā, lai katru lietošanas reizi tie nebūtu jāmeklē virtuves skapītī.

Mikroviļņu krāsnis–arī ir ļoti dažādas pēc to veida. Vai esat pievērsuši uzmanību tam, ka daļa no tām ietver atsevišķu tieši atkausēšanai paredzētu režīmu, bet citas iebūvētu grilu? Šis sadzīves tehnikas veids pavisam noteikti ir piemērots nelielām virtuvēm un straujam dzīves ritmam.

Tosteri un galda grili – lieliska kāzu dāvanas izvēle tad, ja jaunais pāris mīl sevi palutināt ar pārmaiņām. Tosteris ir ārkārtīgi noderīga lieta ātrām, bet daudzveidīgām ģimenes brokastīm, kā arī pārgājienu cienītājiem, jo tostētas maizītes ir vieglākas un līdz ar to ērtāk tās nest. Savukārt, galda grils ir veids, kā ienest pikniku virtuvē – tas ļauj apvienot grilētam ēdienam raksturīgās garšas nianses ar virtuves ērtību, kad viss ir pa rokai.

Sadzīves tehnika kā kāzu dāvana – tās viennozīmīgi ir plašas izvēles iespējas!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *