Ēdiena piegāde uz mājām

Oct 27, 2015 by

Ja mājās ikdienā ir daudz cilvēku, tad ēst gatavošana var patiešām aizņemt daudz laika un nogurdināt, it īpaši, ja ir mazi bērni un vēl kāds izvēlīgais, kuram nekad nekas nav pa prātam. Ir kāds lielisks risinājums, kā šad tad negatavot un tomēr pabarot visus izsalkušos vēderus. Palīdzēt var ēdiena piegāde uz mājām, ko piedāvā daudzi labi restorāni. Protams, ka jārēķinās ar lielākām izmaksām, nekā gatavojot pašiem, bet tāpēc šis pakalpojums nav ikdienas ieradums, bet gan sevis un mājinieku palutināšana ar atpūtu un brīvu dienu, kas nav jāpavada virtuvē. Šāda tradīcija ir ieviesta arī manās mājās, jo es neesmu tā kaislīgākā ēst gatavotāja. Man ir savs veiksmīgāko recepšu saraksts, kas tiek ikdienā izmantots, bet tas nav pārāk plašs, arī lieliem eksperimentiem es neļaujos, jo tas gandrīz noteikti garantē to, ka varam palikt bez vakariņām. Tāpēc ir ieviesies tā, ka sestdienās, ja neesam izbraukuši, pasūtām ēdienu uz mājām, bet katru reizi cenšamies nogaršot ko savādāku, lai iepazītu jaunas garšas, dažādu tautu tradicionālos ēdienus un ko neparastu. Protams, mēs tā vietā visi varētu doties uz restorānu, bet, manuprāt, lielākā daļa restorānu nav ērti ģimenēm ar mazākiem bērniem, jo viņiem bieži vien ir garlaicīgi, citiem apmeklētājiem var nepatikt viņu uzvedība. Tāpēc mēs komfortablāk jūtamies mājās. Un restorāna cienīgu ēdienu varam saņemt pie savām namdurvīm.

Kādu ēdienu pasūtīt?

Šobrīd restorānu ēdienu piedāvājums ir tik daudzveidīgs un demokātisks, ka garšas eksperimentiem var ļauties droši. Vismaz Rīgā ir atrodami daudzi restorāni, kas piedāvā dažādu tautusuši-piegāde nacionālos ēdienus un mums jau pierastāku piedāvājumu. Bet ne visi no tiem piedāvā pasūtīt ēdienu uz mājām vai darba vietu. Piegādes restorānu klāstā tāpat kā citos pakalpojumu veidos ir augstāka un zemāka līmeņa piedāvājumi. Tāpēc klientam ir jāiepazīstas ar ēdiena sastāvu, gatavošanas vietu un to, vai ēdiens ir svaigs un no kvalitatīviem produktiem. Laba slava vienmēr seko uzņēmējam, tāpēc ir vērts ieklausīties draugu, kolēģu un paziņu ieteikumos, kur var pasūtīt labu un gardu ēdienu ar piegādi mājās. Ja esat atraduši tiešām labu ēdienu piegādes servisu un restorānu, tad kļūšana par pastāvīgo klientu noteikti būs izdevīga.

Jaunatklātais suši

Viens no pēdējā laikā pozitīvi pārsteidzošākajiem jaunaklātajiem ēdieniem un virtuves tradīcijām, ko mēs mājās nobaudījām, bija suši. Pēc draugu ieteikuma pasūtījām no Kabuki Express, kam ir suši piegāde visu diennakti Rīgā un tās tuvākajā apkārtnē. Mēs pasūtījām vairāka veida suši, jo atšķiras gaumes un prasības pēc maigāka vai stiprāka ēdiena. Labs risinājums bija jau sagatavotie suši komplekti, kas ietvēra vairāku veidu un garšu suši. Tā katrs varēja pagaršot no kāda veida un atrast savu iecienītāko garšu. Paši brīnījāmies, kāpēc līdz šim vēl nebija sanācis nogaršot suši. Bijām patīkami pārsteigti, ka suši piegāde tika veikta tieši norunātajā laikā. Viss ērti un pārdomāti iesaiņots, bet paši galvenie komplimenti, protams, jāvelta suši meistaram, jo ēdiens tiešām bija ļoti kvalitatīvs un garšīgs. Tas pavisam ātri tika galā ar manu sākotnējo skepsi, ka uz mājām diez vai varēsim saņemt augstas klases suši, kāds vispār nemaz nav viegli atrodams. Tas saistāms ar to, ka īstam suši meistaram esot jāmācās vairāki gadi, bet Latvija noteikti šāda līmeņa meistaru nav daudz. Bet mums tiešām paveicās.

 

 

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *