Elektroniskais TV programmu gids

Nov 26, 2012 by

IZZI TV Programmas priekšrocībasMēs dzīvojam steidzīgā laikā un nav brīnums, ka dienas laikā var piemirsties dažādas lietas. Tieši televīzija ir viens no izklaides veidiem, kuram pāris stundas dienā ir gatavs veltīt praktiski katrs. Tāpēc, rūpējoties par klientu ērtībām, televīzijas operatori ir padomājuši par to, kā padarīt savu klientu ikdienu vēl ērtāku. Piemēram, tādā iespēju piedāvā elektroniskais programmu gids, kas pieejams kompānijas IZZI klientiem.

Jautāsiet, kas ir elektroniskais TV programmu gids? Tā ir Tava iespēja nepalaist garām filmu vai raidījumu, ko esi ieplānojis redzēt. Lai piekļūtu televīzijas programmai, Jums atliek tikai uz savas TV pults sameklēt izvēlni, kas nodrošina ar šo funkciju. Tālāk atvērsies TV programma, kas būs attēlota vienkāršā un uzskatāmā veidā – pēc raidlaika un televīzijas pārraižu žanriem. Televīzijas programma ir pieejama visiem IZZI televīzijas kanāliem. Pozitīvi, ka TV programmu ceļvedis/gids ir pieejams gan kompānijas mājas lapā, gan Jūtu TV ekrānā, ja esat attiecīgu pakalpojumu abonents.

Atsevišķos gadījumos tiek piedāvāta arī filmu anotācijas un raidījumu apraksti. Nepieciešamības gadījumā Jūs varat atzīmēt savas favorītprogrammas. Tas nozīmē, ka Jums vairs nebūs jāmeklē programma, kur atzīmēt filmas un raidījumus, ko vēlaties noskatīties. IZZI elektroniskais TV programmu gids moderna cilvēka dzīves sastāvdaļa. Lai kādu pārraidi vai filmu Jūs plānojat skatīties, TV programmu gids Jums palīdzēs to atcerēties.

Bez papildus funkcijām – TV programmas un video nomas, IZZI piedāvā arī Smart TV pakalpojumu (iespējams abonēt filmu un raidījumu katalogam), kas pieejams tiem klientiem, kuriem ir ierīkots LG Smart TV ar tam pieslēgtu internetu. Tā ir unikāla iespēja skatīties katalogā ievietotās filmas, raidījumus un citus video materiālus sev izdevīgākajā laikā.

Laika skrējienā mums piemirstas dažādas lietas, taču tajā pašā laikā nekādā gadījumā negribam nepalaist garām savu mīļāko TV pārraidi, taču TV programmas nav pie rokas. Nevajag satraukties, jo IZZI piedāvā iespēju uzmantot elektronisko TV programmu gidu jeb citiem vārdiem sakot – pārskatāmu TV programmu. Nelaid savu laiku vēlā, saplāno to pa minūtēm un pagūsi laikā uz savu mīļāko televīzijas pārraidi.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *