Emblēmu Paklāju Serviss – produkti

Nov 13, 2012 by

Emblēmu Paklāju Serviss ir Berendsen grupas uzņēmums, kas piedāvā pakalpojumus un produktus, kas palīdz nodrošināt augstus tīrības un higiēnas standartus ikvienā uzņēmumā. Uzņēmums piedāvā maināmo paklāju nomu un servisu, higiēnas servisu, virtuves dvieļu servisu un citus pakalpojumus, kas atvieglos un uzlabos ikviena uzņēmuma ikdienu.

Emblēmu Paklāju Serviss piedāvā plašu produktu un pakalpojumu klāstu, lai atvieglotu ikviena uzņēmuma ikdienu un nodrošinātu augstu tīrības standartu izpildi:

  • maināmo paklāju noma un serviss;
  • higiēnas produkti un serviss;
  • mopu serviss;
  • virtuves dvieļu serviss.

Maināmo paklāju noma ir serviss ir ērts un vienkāršs veids, kā parūpēties, lai uzņēmuma telpas vienmēr būtu tīras, drošas un patīkamas gan uzņēmuma darbiniekiem, gan apmeklētājiem. Vairākos pētījumos ir pierādīts, ka šī pakalpojuma izmantošana ne tikai ievērojami atvieglo un uzlabo uzņēmuma darbu, bet arī palīdz ietaupīt līdzekļus, kas nepieciešami saimniecisko izdevumu segšanai un uzņēmuma darbinieku veselības aprūpei.

Higiēnas produktu noma un higiēnas serviss ir Emblēmu Paklāju Serviss piedāvāts pakalpojums, kas palīdz nodrošināt daudz augstākus higiēnas standartus uzņēmuma tualetē. Tas iekļauj plašu, vienkārši kopjamu un ērti lietojamu higiēnas aprīkojuma un produktu klāstu. Pateicoties tam tualete būs viegli tīrāma un funkcionāla, bet, izvēloties pilnu higiēnas servisu, jums radīsies iespaids, ka tualetes telpa pati par sevi rūpējas. Tā vienmēr būs tīra un patīkama apmeklētājiem.

Mopu serviss iekļauj īpaša grīdas uzkopšanas līdzekļa, mopa, nomu un uzturēšanu vienmēr labā stāvoklī. Mops ir lieliski piemērots dažādu grīdas segu kopšanai un ļoti efektīvi savāc dažādus netīrumus un putekļus. Ja izmantosiet mopus, grīdas uzņēmumā būs jāmazgā retāk. Tas palīdz ietaupīt līdzekļus telpu uzkopšanai un paildzina grīdu kalpošanas laiku.(Vairāk info. šeit!)

Virtuves dvieļu serviss ir lieliski piemērots, birojiem, uzņēmumiem, kafejnīcām un virtuvēm, kā arī citur, kur nepieciešami vienmēr tīri augstas kvalitātes dvieļi. Virtuves dvieļi ir izgatavoti no kokvilnas, kas lieliski uzsūc mitrumu un neatstāj pūkas uz glāzēm un citiem traukiem. Emblēmu Paklāju Serviss piedāvā regulāru dvieļu mazgāšanu un nomaiņu, nodrošinot vienmēr tīrus dvieļus jūsu uzņēmumā.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *