Jaunākās filmas Lattelecom Online TV video nomā

Jan 10, 2013 by

Filmas - lattelecom online tv

Reizēm gadās, ka esi nolēmis vakaru pavadīt mājās, skatoties kādu labu filmu, bet tieši tajā vakarā televīzijas kanāli savās programmās nav iekļāvuši neko tādu, kas tevi interesētu. Agrāk plaši izplatītas bija video nomas, kur varēja par nelielu samaksu uz diennakti iznomāt filmas, ko vēlējies noskatīties. Mūsdienās tādas gandrīz vairs nav pieejamas. Taču Lattelecom Interneta televīzija saviem lietotājiem piedāvā ļoti līdzīgu pakalpojumu – online video nomu.

 

Lattelecom Online Televīzija

Lattelecom interneta televīzijas Video nomā par nelielu samaksu uz noteiktu laiku iespējams iznomāt filmu, ko varēsi noskatīties savā datorā, planšetdatorā vai viedtālrunī. Lattelecom Interneta televīzijas Video nomā ir plašs filmu klāsts. Savai gaumei visatbilstošāko varēs atrast gan lieli, gan mazi.

Video nomas piedāvāto filmu klāstā ir ne tikai jau skatītāju iemīļotas filmas, kuras varētu skatīties atkal un atkal, bet arī filmas, kas tikai nesen rādītas kinoteātros un kuras DVD tirdzniecības vietās maksā nebūt ne lēti. Ja neesi pārliecināts, vai tev kāda konkrētā filma patiks, labāk, protams, to ir iznomāt par nelielu samaksu, noskatīties un tikai tad pirkt, ja patiešām vēlies, lai šī filma papildina tavu mājas filmotēku.

Filmas, kas pieejamas Lattelecom Online TV

Jaunāko filmu klāstā Lattelecom Interneta televīzijas vide nomā ir iekļauta ballīšu komēdija Projekts X: ballīte bez bremzēm (Project X). Filma stāsta par trīs draugiem, vidusskolniekiem, kas nolēmuši uzrīkot mājas ballīti, lai iegūtu lielāku popularitāti vienaudžu vidū. Ballītē sarodas tik daudz viesu, ka tā iziet no jebkādiem rāmjiem. Šo filmu novērtēs visi komēdiju, jauniešu filmu un ballīšu cienītāji.

Video nomā ir iekļauta arī viena no pagājušā gada labākajām filmām Atriebēji (The Avengers) ar Robertu Dauniju jaunāko, Krisu Evansu, Marku Rufālo, Krisu Hemsvortu un Skārletu Johansoni galvenajās lomās.

No pagājušā gada populārāko filmu klāsta Video nomā atradīsies arī pašmāju dokumentālo filmu Dokumentālists, Betmena triloģijas noslēdzošu filmu The Dark Knight Rises, romantisko drāmu The Lucky One, muzikālo komēdiju Rock of Ages, lielisko multfilmu Brave, melno komēdiju ar Džoniju Depu galvenajā lomā Dark Shadows, kā arī vairākas citas filmas.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *