Galdu noma saviesīgu pasākumu rīkošanai

Nov 26, 2012 by

Lai sarīkotu saviesīgu pasākumu ir nepieciešams aizdomāties arī par inventāru. Kad ir jārīko kāds pasākums, tad atklājas, ka galds bieži vien ir visnepieciešamākā mēbele un tad ir jāsāk domāt, kāda veida galds ir nepieciešams, vai tas ir jānomā vai jāpērk, cik daudz un ko vēl vajag. Beigās izrādās, ka ar tiem galdiem nav nemaz tik vienkārši. Tomēr tam visam ir atrasts lielisks un izdevīgs risinājums.

Pasākumu Aprīkojuma Serviss „Akurāts” jau kopš 2005.gada nodrošina pasākumu telšu un to aprīkojuma nomu Latvijā. Tostarp uzņēmums piedāvā arī galdu nomu. Tieši galdi parasti ir svarīgi jebkura pasākuma norisē, neatkarīgi vai tie ir vajadzīgi milzīgām, greznām un neparastām kāzu svinībām vai arī jautrai un izklaidējošai ballītei. Lai arī pašlaik Latvijā āra pasākumi notiek salīdzinoši maz, iekštelpās viss iet savu gaitu un dažāda veida pasākumi tiek rīkoti un apmeklēti ļoti aktīvi.

Galdi

Tātad, ja Jūs interesē galdu noma, tad iepazīstieties ar SIA „Akurāts” piedāvātajiem galdiem. Pirmkārt, tiek piedāvāti koka galdi. To tehniskie parametri norāda, ka tie ir platumā 80 cm, garumā 222 cm, dabīgā priedes koka krāsā, ar zaļu metāla, saliekamu rāmi un lakotu priedes koka virsmu. Pie katra galda var apsēsties astoņi cilvēki, katrā pusē četri. Galdi ir gana lieli, lai pie tiem varētu justiem ērti un plaši. „Akurāts” piedāvā arī pie šiem galdiem izīrēt atbilstošus solus. Galdu un solu montāžu var veikt gan uzņēmuma speciālisti, gan klienti paši. Šo mēbeļu salikšana un uzstādīšana nav sarežģīta, līdz ar to neaizņems milzīgu laika daudzumu,

Kā jaunumu „Akurāts” piedāvā apaļo banketa galdu nomu. Tie lieliski iederēsies un būs laba izvēle svētku sagaidīšanā. Tiek piedāvāti divu veidu apaļie galdi, viens lielāks, otrs mazāks. Tiem ir vienkāršs dizains un tie iederēsies arī vietās, kur līdz šim trūka svētkiem nepieciešamā inventāra.

Ja galdu nomai vajadzīgie galdi izvēlēti, tad „Akurāts” piedāvā arī trīs veidu krēslu nomu. Pie banketa galdiem piestāvēs banketam paredzētie krēsli. Kad vajadzīgās mēbeles ir iznomātas, tad atliek vairāk laika padomāt par citiem sīkumiem pasākumu organizēšanā, piemēram, salvetēm un ziediem. Vairāk informācijas Akurāts.lv mājas lapā ŠEIT

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *