Hostinga pakalpojumi Latvijas tirgū

Oct 14, 2013 by

Lai gan Latvijas tirgus ir diezgan mazs, šobrīd tajā darbojas diezgan daudzi hostinga pakalpojumu sniedzēji, no kuriem lielie pakalpojuma sniedzēji, tādi kā Garmtech, Nano, Serveris, Hostnet ir vairāk kā desmit.

Kas tad būtu labākais hostings Latvijā un cik tas izmaksā mēnesī?

labākais hostings latvijā

Vispirms jau jāsaprot ka jebkura analīze ir subjektīva un atkarīga no mūsu vajadzībām un iespējām, tāpat ir arī ar hostinga pakalpojuma sniedzēju analīzi. Ja mēs pieņemam, ka mums ir nepieciešams izvietot 2 mājaslapas, kuras dienā kopā apmeklēs ap 600 unikālajiem apmeklētājiem un šīs mājaslapas būs uzstādītas uz WordPress satura vadības sistēmas (CMS), tad mums ir skaidrs, ka mēs nebūsim īpaši prasīgi pret hostingu, jo mums ir galvenais, ka mājaslapas ielādējas vidēji 2-3 sekunžu laikā un spēj nodrošināt visiem apmeklētājiem iespēju iepazīties ar mājaslapu saturu un iegādāties mūsu piedāvāto pakalpojumu vai preci.

Līdz šim strādājot ar maziem interneta projektiem, izvēle ir parasti izdarīta starp Nano un Garmtech pakalpojumiem, jo šīs ir divas hostinga kompānijas, kuras nodrošina pakalpojumus par līdzīgu cenu un ar pietiekoši augstvērtīgu apkalpošanu.

Ja izvērtējam cenas, tad draudzīgākas būs Garmtech cenas, pie nosacījuma, ja mums vajag izvietot vairāk kā 2 domēnus vai arī mums ir nepieciešams vairāk kā 5 Gb brīvās vietas uz servera. Arī Uptime līmenis abām šīm hostinga kompānijām ir līdzīgs un mērāms virs 99%, vai precīzā Garmtech tas sasniedz 99.97% ( http://www.webhostingstuff.com/uptime/Garmtech.html )

Ja jūs man jautātu vai Garmtech ir labākais hostings Latvijā, tad es viennozīmīgi teiktu, ka ir, izejot no manas pieredzes ar šo kompāniju, kā arī citu hostinga pakalpojuma pircēju atsauksmēm un rekomendācijām.

Bet lai būtu pilnīgi droši par to, kurš ir labākais hostinga pakapojuma sniedzējs Latvijā – jums būtu pašiem jānovērtē Latvijas hostinga pakalpojuma sniedzēju pakalpojumi ilgtermiņā, jo tikai šādai ilgtermiņa sadarbībai ir kāda vērtība mūsdienu biznesā.

Šobrīd Latvijas tirgū darbojas ap 50 hostingu pakalpojumu sniedzēju, no kuriem ir aptuveni 10 lielās kompānijas, kuras tirgū darbojas jau ilgstoši un ir servi pierādījušas gan ar spēju piedāvāt labākās cenas, gan ar tehnisko attīstību, piem., iegādājoties serveriem jaunākās paaudzes SDD cietos diskus.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

0 Comments

Trackbacks/Pingbacks

  1. Hostinga pakalpojumi Latvijas tirgū | Seoraksti - [...] Lai gan Latvijas tirgus ir diezgan mazs, šobrīd tajā darbojas diezgan daudzi hostinga pakalpojumu sniedzēji, no kuriem lielie pakalpojuma …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *