Hostings par pieņemamu cenu

Aug 19, 2013 by

Ja mēs vēlamies uz kādu no Latvijā esošiem serveriem izvietot savu interneta projektu, tad mums noteikti arī interesēs cik maksā labs hostings un kas ir tā cenu robeža, kuru pārkāpjot mēs būsim pārmaksājuši. Vai gluži pretēji – kas ir tā cena, kuru redzot mums būtu jāsāk domāt par hostinga pakalpojumiem.

hostings par labu cenuŠobrīd Latvijā darbojas desmitiem vidēju vai lielāku hostingu pakalpojumu sniedzēju. Daļa no šiem pakalpojuma sniedzējiem ir tikai starpnieki, kuri pārdod Latvijas un ārvalstu hostinga sniedzēju pakalpojumus, nopelnot uz uzcenojuma starpību, turprētī lielākas hostingu kompānijas, kā Nano, Garmtech, Hostnet vai Serveris paši iegādājas tehniku un izvieto to serveru centros.

Bieži nākas dzirdēt, ka mājaslapu īpašnieki sūdzas, ka viņu hostings ir ļoti nekvalitatīvs – bieži uzkaras mājaslapas, nav iespējams sazināties ar pakalpojuma sniedzēju vai kā savādāk tiek kavēts mājaslapas īpašnieka darbs. Turpretī citi atkal sūdzas par to, ka katru mēnesi maksā Ls 10 vai Ls 15 par vienas dinamiskas mājaslapas uzturēšanu. Jāsaka, ka abos minētajos gadījumos cena nebūs “pieņemama”, jo saņemtais pakalpojums neatbildīs cenai.

Pieņemama cena par 3-5 mazu vai vidēju mājaslapu izvietošanu uz Latvijas servera būtu robežās no Ls 4-6 mēnesī. Parasti gan pērkot pakalpojumu uz 24mēn. vai 36mēn. jūs saņemsiet arī papildus atladi, kas cenu padarīs robežās no Ls 3-5.

Apskatot labāko hostingu reitingu mājaslapu : hostingureitings.lv un izvērtējot cenu un pakalpojuma kvalitātes līdzsvaru (pieņemamo cenu), nākas secināt, ka šobrī Latvijā vispieņemamākās cenas par hostinga pakalpojumiem piedāvā :

 Garmtech ; Firsthost un Bighost .

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *