Iekrājumi nebaltām dienām – Cik daudz nepieciešams?

Jan 13, 2019 by

kredītlīnijaVai tas nebūtu lieliski, ja Tu varētu jebkurā dzīves gadījumā rēķināties ar to, ka Tev ir finansiālais “drošības spilvens” jeb pietiekami lieli iekrājumi ārkārtas situācijām? Tas taču izklausās patiešām skaisti. Taču, protams, izveidot šādus iekrājumus nemaz nav tik vienkārši, jo pastāvīgi rodas dažādas izmaksas. Un, kā zināt, cik daudz ir nepieciešams iekrāt? Par to lasi turpinājumā.

            Kas ir iekrājumi nebaltām dienām?

            Tā ir naudas summa, kuru cilvēki atliek katru mēnesi, lai tērētu īpašos gadījumos. Visbiežāk šie gadījumi ir neplānotas situācijas, kad pēkšņi rodas nepieciešamība pēc naudas līdzekļiem, piemēram, vajadzīga medicīniska palīdzība, auto vai mājokļa remonts, jauna sadzīves tehnika vai kas cits. Šie gadījumi parasti nav ieplānojami, tādēļ ar mums var notikt jebkurā brīdī, un labākais veids, kā tiem gatavoties – veidot iekrājumus.

            Finanšu eksperti norāda, ka iekrājumi nebaltām dienām var noderēt arī tad, ja pēkšņi paliec bez darba. Neviens taču nevēlas nonākt situācijā, kad nespēj nomaksāt savus ikdienas rēķinus vai pat iegādāties pārtiku. Šķiet, teju ikvienam ir gadījies piedzīvot brīdi, kad aizdomājamies – ak, cik ļoti tagad noderētu iekrājumi! Taču pat tad, ja Tev tādu šobrīd nav, to vēl vari paspēt labot – sāc krāt jau šodien. Jo, galu galā… labāk vēlāk nekā nekad.

            Cik lieliem ir jābūt iekrājumiem?

            Parasti tiek uzskatīts – jo stabilāki ir Tavi ienākumi, jo mazāks var būt Tavs iekrājumu “fonds” ārkārtas gadījumiem. Ja Tu dzīvo kopā ar savu partneri, vai arī strādā labā darbā jau vairākus gadus, tad vidējais iekrājumu apjoms ir aptuveni trīs mēnešalgu apjomā, proti, ja mēnesī pelni 600 eiro, vēlams iekrāt ap 1800 eiro. Protams, šī summa var atšķirties, ņemot vērā Tavas vajadzības un iespējas. Ja esi pašnodarbinātais, dzīvo viens vai arī nesen esi sācis strādāt jaunā darbā, vēlamais iekrājumu apjoms būtu sešas mēnešalgas, lai vajadzības gadījumā Tu varētu par sevi parūpēties ilgāku laiku.

            Atceries, ka situācijās, kad steidzami vajadzīga nauda, noderēt var arī elastīgs aizdevums. Viens no tādiem aizdevumiem ir kredītlīnija no https://www.crediton.lv/aizdevumi/kreditlinija, kuru līdz pat 2000 eiro apjomā piedāvā Crediton.lv. Tā ļauj aizņemties ar ilgāku atmaksas termiņu, lai Tu varētu bez problēmām sakārtot savu dzīvi. Vairāk par to lasi Crediton.lv mājas lapā.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *