Interaktīvā televīzija – neredzētas iespējas jau šodien

Oct 18, 2012 by

Tad, kad parādījās pirmie televizori un televīzijas kanāli, tas bija milzīgs brīnums un tehnoloģiju sasniegums. Kaste, kurā redzamas kustīgas bildes. Kā jau jebkura joma: arī televīzija piedzīvo savu evolūciju. Kas tik nav bijis: melnbaltie TV, skaņas un krāsu revolūcija, viena kanāla vietā ir izauguši milzīgi televīziju koncerni ar neskaitāmiem darbiniekiem un peļņas iespējām, piedzīvotas dažādas pārmaiņas TV signāla apraidē un pieejamībā.

Jaunākā aktualitāte ir interaktīvā televīzija, kura ir plats solis televīzijas attīstībā.  Tātad, noskaidrosim kas ir interaktīvā televīzija un kā tā darbojas? Atbilde ir neticami vienkārša: interaktīvā televīzija ir jaunākās paaudzes televīzija, kas papildus televīzijas pārraidēm, piedāvā arī virtuālo nomu, pārraižu arhīvu, raidījuma ierakstu, valodas un subtitru izvēles iespējas, televīzijas programmu televizora ekrānā, arī augstas kvalitātes attēlu un skaņu. Tā ir interneta televīzija, jo signāls tiek pārraidīts caur platjoslu internetu.

Jau no pašiem pirmsākumiem televīzijas lielākais mīnuss ir bijis laiks. Ja ziņas ir paredzētas plkst. 20.00 un iecienītais TV šovs plkst. 21.00, tad tas tā ir, neatkarīgi no auditorijas darba laika, vakara plāniem vai neparedzētiem notikumiem, kuri neatļauj atrasties vajadzīgajā laikā un vietā, līdz ar to nav iespējams noskatīties vēlamo pārraidi. Interaktīvā televīzija atbrīvo no laika važām, šis apstāklis kļūst nebūtisks, jo, ja kaut kas nav redzēts, to var atrast arhīvā vai izmantot noteikto funkciju un ierakstīt, bet skatoties tiešraidi ir iespējams uzlikt pauzi vai attīt atpakaļ un, pirms brīža redzēto momentu, noskatīties atkārtoti. Pat vēl labāk – interaktīvā televīzija piedāvā filmu nomu. Nu par šo jautājumu nav jāuztraucas, ja neplānoti kādu vakaru ir vēlme ļauties kino baudījumam, viss ir viegli noorganizējams.

Vienu no labākajām interaktīvajām televīzijām Latvijā piedāvā Lattelecom. Šis piedāvājums ir moderns, aktuāls un sniedz vēl neredzētas iespējas. Lattelecom Interaktīvās televīzijas piedāvājumā ir pārraižu arhīvs, TV ieraksti, funkcija “Uz raidījuma sākumu”, kura ļauj, ja esi nokavējis, pārraidi skatīties no sākuma, bet video nomā ir vairāki simti aizraujošu filmu drēgniem rudens un ziemas vakariem ar plašu sižeta klāstu. Tāpat Lattelekom interaktīvās televīzijas lietotājiem ir iespēja piekļūt sadaļai Apollo, kurā iegūt informāciju par visjaunākajiem notikumiem, pat pirms ziņām.

Visvieglāk Lattelecom interaktīvajai televīzijai ir iespējams pieteikties un papildus informāciju noskaidrot ir uzņēmuma mājas lapā.

Šī pakalpojuma cena ir sākot no 6,05 latiem mēnesī. Lai ierīkotu TV, ir nepieciešams arī internets un arī tam Lattelecom ir sagatavojis izdevīgu piedāvājumu saviem klientiem. Ir laiks spert soli modernas televīzijas virzienā un izmantot visas tās sniegtās iespējas jau šodien.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *