Interaktīvā TV vairāk nekā 100 TV kanālu lieliskā kvalitātē

Dec 29, 2012 by

Šodien kvalitātei it visur ir būtiska nozīme – cilvēki, tostarp dažādu telekomunikāciju uzņēmumu klienti kļūst arvien prasīgāki un vēlas gūt pārliecību, ka viņu vēlmes tiek izpildītas. Īpaši izšķiroša loma kvalitātes aspektam ir video un līdz ar to arī televīzijas skatīšanās procesā. Latvijas sabiedrība pieprasa labāko iespējamo pakalpojumu un Baltijā lielākais televīzijas pakalpojuma sniedzējs „Lattelecom” to piedāvā ar jaunākās paaudzes televīzijas pieslēgumu Interaktīvā TV, kurā signāls līdz televizoram tiek piegādāts pa interneta vadu.

Interaktīvā tv - 3 mēnešus bez maksas

Interaktīvā TV nodrošina daudzveidīgu saturu, ērtu funkcionalitāti un izturētu kvalitāti ar lielāku attēla dzidrumu un piesātinātām krāsām. Tās ir lieliskas iespējas – mūsdienu tehnoloģiju pēdējie sasniegumi mājas izklaides jomā. Interaktīvās televīzijas lietotājam tās piedāvā izvēlēties, ko un kad skatīties, tādējādi ļaujot pakļaut laiku savām ikdienas gaitām vai izklaides vajadzībām, nevis būt atkarīgam no televīzijas programmu piedāvājuma. Tas iespējams tādēļ, ka interaktīvā televīzija piedāvā daudzas unikālas, interaktīvas iespējas, kuru vidū ir virtuālo video noma, pārraižu arhīvs, raidījumu un filmu ieraksta funkcija, atgādinājums par raidījuma sākumu, iespēja izvēlēties subtitru valodu, kanālu apraidi HD kvalitātē un citas.

Šajā lieliskajā, līdz šim Latvijā nebijušā kvalitātē pieejamo televīzijas kanālu klāsts ir pat vairāk nekā pietiekoši plašs un daudzveidīgs, kas apmierinās arī visprasīgāko televīzijas skatītāju intereses un vajadzības. Kopš šī gada „Lattelecom” interaktīvās televīzijas pakalpojumā klientiem vienuviet pieejami pat vairāk nekā simts labākie pašmāju un ārvalstu televīzijas kanāli, kas sadalīti pa dažādām tematiskajām pakām, kuras skatītājs var izvēlēties, balstoties uz savām vēlmēm. Interaktīvās televīzijas pieejamo kanālu klāstā ietilpst ierastie Latvijas informatīvie un izklaides kanāli – LTV1, LTV7, TV3, LNT un TV6, gan arī pasaulslaveni ārvalstu kanāli, tostarp Pirmais Baltijas Kanāls, Eurosport, Discovery Channel, Animal Planet, Cartoon Network, National Geographic, Euronews, Discovery Science un neskaitāmi citi mūzikas, sporta, populārzinātniskie, ziņu, bērnu un filmu kanāli.

Jānorāda, ka „Lattelekom” ar interaktīvo televīziju ir nodrošinājis labāko apkalpošanas kvalitāti nozarē. Turklāt uzņēmuma piedāvātajiem televīzijas pakalpojumiem ir plašākais pakalpojumu pieejamības pārklājums visā Latvijā. Jau katra trešā Latvijas mājsaimniecība lieto kādu no „Lattelecom” nodrošinātajiem televīzijas pakalpojumiem.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *