Interesantas dāvanas sievietēm

Dec 23, 2012 by

Dāvanas sievietēmLai gan sievietēm pārsvarā patīk saņemt dāvanas, kas palīdz izcelt dabisko skaistumu (juvelierizstrādājumi, smaržas, laba kosmētika, dažādi aksesuāri, SPA apmeklējums), neviena neiebildīs arī pret oriģinālākas un neparastākas dāvanas saņemšanu.

Interesantu dāvana sievietei būs pēdējā laikā popularitāti iekarojusī Himalaju sāls lampa. Tā ne tikai stilīgi izskatīsies praktiski jebkurā interjerā, bet arī veiks dažādas veselību uzlabojošas funkcijas. Himalaju sāls lampa atbrīvo no astmas, sinusīta un alerģijas, attīra gaisu, likvidē nepatīkamo smaržu, jo spēj negatīvi ietekmēt mikroorganismus un piesātināt gaisu ar svaigumu, jonizē gaisu, piesātinot to ar negatīvajiem joniem, līdz ar to kompensē papildus nelietderīgo jonizāciju (pozitīvie joni), mazina elektromagnētiskā lauka negatīvo ietekmi, ja tiek novietota blakus elektroierīcēm. Iespējams iegādāties arī Himalaju sāls lampas, kas darbojas no USB ligzdas. Šāda lampa būs jauka un interesanta dāvana sievietei, kas daudz laika pavada pie datora, piemēram, strādājot birojā. Lampa dod jauku akcentu garlaicīgajā biroja interjerā un liks justies mājīgāk.

Himalaju sāls lampa

Sieviete, kura interesējas par dizainu un nepārtraukti uzlabo savas dzīvesvietas interjeru, priecāsies par kādu dāvanu, kas mājās būs ne tikai praktiski izmantojama, bet arī labi izskatīsies. Pie šādām dāvanām pieder skaista gultasveļa vai dažādi interesanti sienas pulksteņi, piemēram, pulkstenis, kas izskatās tā, it kā būtu pagatavots no mūzikas plates.

Interesanta dāvana sievietei, kurai patīk pavadīt laiku ne visai plašā draugu un ģimenes locekļu bariņā, būs kāda laba galda spēle. Spēle Vīrieši pret Sievietēm ļauj vīriešiem un sievietēm nostāties pretējās pusēs un pārbaudīt, cik labas ir zināšanas par pretējo dzimumu. Nelielu fizisku aktivitāti pieprasa viena no pasaulē slavenākajām spēlēm Twister, kas ienesīs jautrību jebkurā kompānijā, kā arī Jau labu laiku galda spēļu cienītājiem ir zināmaā vārdu minēšanas spēle Alias. Jebkura no šīm spēlēm būs laba dāvana svētkos!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *