Interneta televīzija – moderns TV skatīšanās veids

Sep 21, 2012 by

Interneta televīzija ir moderns un ērts televīzijas skatīšanās veids – televīzija ir pieejama jebkurā Latvijas vietā un, lai to skatītos, nav pat nepieciešams televizors, jo viss, kas vajadzīgs, ir dators ar interneta pieslēgumu. Interneta televīzija Latvijā piedāvā vairāk nekā 20 dažādus populārākos vietējos un ārzemju kanālus, kā arī pārraižu arhīvu un video nomu. Visi šie pakalpojumi ir pieejami par cenu sākot no apmēram trīs latiem mēnesī.

Interneta televīzija ir pakalpojums, ko Latvijas iedzīvotājiem piedāvā lielākais elektronisko sakaru pakalpojumu sniedzējs Latvijā – Lattelecom. Interneta televīzija būtībā ir iespēja skatīties visus televīzijas kanālus to pilnajā apmērā savā datorā. Pašlaik daudzi televīzijas kanāli piedāvā iespēju noskatīties atsevišķu pārraižu vai to daļu tiešraides vai atkārtojumus internetā, bet tikai ar interneta televīziju ir iespējams noskatīties visu kanāla programmu, kā to iespējams redzēt, izmantojot virszemes televīziju vai kabeļtelevīziju.

Lattelecom interneta televīzija maksā sākot no 2,85 latiem mēnesī. Par šo cenu ir pieejami populārākie Latvijas un ārzemju kanāli, piemēram, LTV1, LTV7, LNT, RTL, National Geographic, Dicovery Channel, Eurosport, KHL un citi. Visas televīzijas pārraides ir pieejamas to pilnajā apmērā.

Papildus parastajiem televīzijas pakalpojumiem, interneta televīzijas lietotājiem ir pieejami tādi pakalpojumi kā valodas izvēle, TV programma un pārraižu arhīvs. Par papildus samaksu ir pieejama arī video noma, kas ļauj noskatīties ikvienu no plašajā piedāvājuma klāstā esošajām filmām jebkurā laikā. Lattelecom interneta televīzijas video noma piedāvā arī jaunākās filmas, kas vēl pavisam nesen ir rādītas kinoteātros.

Interneta televīzija ir ļoti pieejama un vienkārši lietojama. Lai to skatītos, nav nepieciešams pat televizors, jo pietiek tikai ar datoru un interneta pieslēgumu. Galvenais noteikums, lai interneta ātrums būtu vismaz viens megabits sekundē, citādāk interneta televīzija nav pieejama. Ja interneta ātrums ir vismaz 2,5 megabiti sekundē, tad varat rēķināties, ka interneta televīzija būs pieejama ļoti augstā kvalitātē.

Pārliecināties par interneta televīzijas kvalitāti un iepazīties ar tās piedāvātajām iespējām var pilnīgi bez maksas, jo Lattelecom piedāvā vairāku dienu ilgu iepazīšanās periodu, kura laikā pakalpojums ir pieejams par velti.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *