Īpašie piedāvājumi un pasākumi Rīgas restorānos – kā nepalaist garām?

Nov 25, 2015 by

gettable.lvNedēļas nogalē vēlaties kaut kur aiziet labā kompānijā, gardi paēst restorāna, izbaudīt mūziku vai kādu citu uzstāšanos? To visu ir iespējams apvienot un apmeklēt tos restorānus, kam ir regulāri īpašie piedāvājumi – viesojas īpaši mākslinieki, vai spēlē dzīvā mūzika. Tāpat regulāri ir atrodami restorāni, kam ēdienkartē ir sezonāls, tematisks vai kādam īpašam notikumam pielāgots piedāvājums. Tā noteikti būtu lieliska pārmaiņa starp ikdienišķiem restorāna apmeklējumiem, kad jau kārtējo reizi baudāt savu mīļāko ēdienu un sēžat pie sava iecienītākā galdiņa. Bet paradumi mēdz mūs ievilkt rutīnā. Kāpēc gan ik pa laikam neizkāpt no šīs savas ieradumu un komforta zonas un neizbaudīt ko savādāku? Tā būs iespēja arī jums un jūsu viesiem sajusties īpašiem kaut uz vienu vakaru. Jautāsiet, kā tad uzzināt par šādiem piedāvājumiem? Ir kāds pavisam ātrs un viekāršs veids – atliek atcerēties tikai vienu vārdu – GetTable. Mājas lapa gettable.lv piedāvā daudzpusīgu un tikai aktuālu informāciju par vairāk kā simts Rīgas un Jūrmalas restorāniem.

Īpašie piedāvājumi Rīgas restorānos

restorāni-rīgāDaudzi restorāni labprāt iepriecina savus klientus ar īpašajiem piedāvājumiem, kas nav iekļauti pamatēdienkartē, bet gan baudāmi tikai kādu noteiktu laiku – nedēļas nogalē, kāda garda dārzeņa lielākās ražas laikā, kādu svētku dienās vai citos sabiedrībai nozīmīgos notikumos. Bieži vien šie īpašie piedāvājumi pieejami arī par izdevīgām cenām. GetTable jau laikus apkopo šo informāciju no visiem sadarbības restorāniem un ērtā formā pasniedz saviem klientiem, kas var jau laikus rezervēt vietu restorānā tieši šajā īpašajā vakarā. Tā kā šādi piedāvājumi nav pieejami katru dienu, vietu skaits restorānā ir ierobežots, tāpēc ne visiem gribētājiem paveiksies. Labāk jau laikus parūpēties par to un veikt bezmaksas rezervāciju ar GetTable palīdzību. Uzaicinājums uz šādu īpašu vakaru kādā no labākajiem Rīgas restorāniem var būt lielisks pārsteigums mīļotajam cilvēkam vai labu draugu kompānijai.

Muzikāli pasākumi un izklaide restorānos

Restorāni piedāvā ne tikai tematiskus un akcijas piedāvājumus ēdienkartē, bet arī kādu pievienoto vērtību visam vakaram. Liela daļa restorānu nedēļas nogalēs rīko muzikālus vakarus, kuros uzstājas gan pazīstami mākslinieki, gan savas jomas profesionāļi muzikālajas performancēs un pavadījumā. Tā var būt dažādu stilu mūzika – sākot no dzīvespriecīgas un uzmundrinošas modernās mūzikas un dīdžejiem līdz pat cauri laikiem novērtētiem klasiskiem skaņdarbiem un instrumentālām pasāžām. Viss atkarīgs no restorāna koncepta un valdošās atmosfēras. Kāpēc gan neizmantot iespēju un neapvienot divas patīkamas nodarbes – gardu maltīti un muzikālu baudījumu? Ir arī tādi restorāni, kas piedāvā ne tikai muzikālu vakaru, bet arī īstus šovus, kuros uzstājas augstākās klases šefpavāri ar saviem autoršoviem. Tā ir izmeklēta ēdiena pagatavošana klientu acu priekšā. Ne katru dienu var piedzīvot kaut ko tik īpašu. Īsti gardēži un izklaides cienītāji noteikti pratīs novērtēt šādu unikālu iespēju. Bet arī šie pasākumi ir ierobežoti un jāplāno jau tiešām laikus. It īpaši tagad, kad gada nogale ir tik tuvu un cilvēki labprāt dodas svētku pusdienās un vakariņās uz labiem restorāniem un rezervē vietas uz īpašiem svētku tematikas vakariem. Un nemaz nebrīnieties, ka restorāni piedāvā arī  Jauno gadu sagaidīt omulīgā un krāšņā atmosfērā un apvienot to ar gardu un īpaši izmeklētu ēdienu baudīšanu.

Izmanto GetTable

Un lai visus šos lieliskos piedāvājumus nepalaistu garām un laikus rezervētu sev un saviem ciemiņiem vietu, vajag tikai ik pa laikam ielūkoties mājas lapā GetTable.lv un paskatīties, kas tuvākajām nedēļām ir aktuāls. Svarīgus vakarus vienmēr ir labāk plānot jau laikus un nodrošināt sev vienu no labākajām vietām restorāna zālē. GetTable.lv mājas lapā rezervāciju uz visiem šiem pasākumiem var veikt ar dažu klikšķu palīdzību.

 

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *