IZZI internets līdz 25 Mbit/s par 12.50 mēnesī

Nov 13, 2012 by

Internets virza pasauli un cilvēce ar to ir izveidojusi tik ciešu savienību, ka nav vairs atdalāmi. Ja vēlaties ātri atrast kādu interesantu, eksotisku ēdiena recepti vai nosūtīt steidzamu ziņu radiem ārzemēs, vai vienkārši noskaidrot jaunākās Latvijas un pasaules aktualitātes un jaunumus, Jūs izmantojat  internetu un tā plašās iespējas, pāris klikšķi un viss ir noskaidrots, vai ne?

Latvijā ir brīvi pieejami salīdzinoši daudzi interneta pakalpojumu piedāvātāji. Viens no tiem ir kompānija IZZI, kuras viens no pakalpojumiem ir internets līdz 25 Mbit/s par 12.50 mēnesī. Tas ir kabeļinternets un piemērots visiem, kuri internetu izmanto ikdienišķām vajadzībām – lai samaksātu rēķinus, izmantotu sociālos portālus, noskatītos interesējošos video un apskatītos draugu publicētās bildes. Interneta ātrums ir pietiekams visām šīm darbībām un pat vēl vairāk.

Ne visi cilvēki sūta milzīgus failu apjomus, līdz ar to nav nepieciešams lielāks interneta ātrums un nav vajadzīgs pārmaksāt. IZZI kabeļinternets pieejams Rīgā un citās lielākajās Latvijas pilsētās. Kompānija piedāvā arī mobilo internetu, tas ir pieejams daudz plašākā Latvijas teritorijas daļā, visur, kur dažādi kabeļi nav pieejami un iekļaujami infrastruktūrā, bet internets vienalga ir nepieciešams. IZZI kompānija darbojās vairāk nekā 15 gadus un tai ir gana plaša pieredze savu pakalpojumu nodrošināšanā.

Ja esat izlēmis par labu šim IZZI internetam, tad ziniet, ka klientu apkalpošanas speciālists ieradīsies Jums piemērotākajā laikā un uzstādīs visu nepieciešamo interneta lietošanai. IZZI internets ir viegli izmantojams, un kompānijas mājas lapas vietnē ir iespējams ērti atrast atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem.

Tikmēr arī Lattelecom piedāvā interneta pakalpojumus saviem klientiem visas Latvijas teritorijā. Interneta pieslēguma iespējas ir dažādas, piemēram, steidzīgiem cilvēkiem ērts liksies Wi-Fi, augstas ātruma prasības apmierinās optiskais internets. Internets ar cilvēkiem tik tiešām ir izveidojuši ciešu savienību, un, lai tā būtu vēl veiksmīgāka un izdevīgāka, mums ir jāapdomā savas vajadzības un iespējas, pēc tam jāizvēlas sev vispiemērotākais interneta pakalpojumu sniedzējs, lai ikdienu šķistu saulaināka.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *