Izzi telekomunikāciju pakalpojumi Latvijā

Nov 20, 2012 by

Latvijā netrūkst telekomunikāciju pakalpojumu sniedzēju, tāpēc izvēle ir grūta. Viens no piemēriem, ko vērts iepazīt tuvāk, ir kompānija IZZI. Šī kompānija piedāvā dažādus pakalpojumus gan mājai, gan birojam – sākot no interneta, mājas telefona un visbeidzot ar digitālo televīziju.

Vispirms par televīziju. IZZI saviem klientiem piedāvā iespēju abonēt dažādas tematiskās pakas, kas pieejamas sākot ar 2 LS mēnesī. Tematikās pakas ir plašā izvēlē, tikpat iespaidīgs būs arī kanālu klāsts, kas būs piemērots gan bērnu, gan pieaugušo gaumei.

Ne mazāk svarīgs telekomunikāciju pakalpojums mājsaimniecībās ir internets, kas ievērojami atvieglo mūsu ikdienu. Ar interneta starpniecību ne vien sazināmies ar draugiem un radiem, bet izmantojam to arī iepirkšanās un rēķinu apmaksas vajadzībām. Bez optiskā un parastā Izzi interneta pieslēguma, IZZI sniedz iespēju saņemt arī mobilā interneta pakalpojumus ar četriem dažādiem tarifu plāniem (Plāno, cik maksā!)

Kompānija norāda, ka lietot mobilo internetu ir izdevīgi, jo jāmaksā būs tikai par reāli izmantoto datu apjomu. Piedāvātie tarifu plāni: 500MB, 2GB, 5GB un 20GB. Nevar aizmirst, ka mobilais internets sniedz brīvības sajūtu, jo tas būs pieejams praktiski visur. Skaties tiešraides internetā un esi lietas kursā par visu, kas notiek pasaulē. Savukārt interneta pieslēgums ir pieejams ar ātrumiem 25 Mbit/s un 50 Mbit/s.

Tāpat IZZI ir to komunikācijas operatoru vidū, kas piedāvā mājas telefona pakalpojumus, kur zvanu ilgums būs praktiski neierobežots. Ar tarifu plānu „Zvani Latvijā” ir iespēja runāt 1000 minūtes mēnesī (klāt piemaksājot 2 LS). Savukārt tarifu plāns „Zvani Latvijā” par .45 sniedz iespēju veikt sarunas uz ārvalstīm līdz pat 2 stundām un tas tiešām ir ievērojami. IZZI sniedz ieguldījumu šodien, lai nākotnē Latvijas iedzīvotāji varētu saņemt mūsdienīgus telekomunikāciju pakalpojumus.

Protams, ja domājat par ģimenes budžetu, tad vēlamies, lai pakalpojumu sniedzējs būtu arī pietiekoši izdevīgs. Komunikācijas pakalpojumu lietotāju atsauksmes liecina, ka gana labs un lēts komunikāciju operators Latvijā ir Lattelecom, kuru jau izvēlējies krietns skaits klientu. Izvērtē kādām vajadzībām internets ir nepieciešams un meklē atbilstošu pakalpojumu sniedzēju.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *