IZZI TV programma internetā

Nov 23, 2012 by

IZZI TV programma internetāTelekomunikāciju operators Izzi saviem klientiem piedāvā gan digitālo televīziju, gan kabeļtelevīziju. Ar piedāvāto kanālu klāstu var iepazīties Izzi mājas lapā, kur var iepazīties arī ar katra kanāla programmu. Īpašas atšķirības kanālu klāstā, kas tiek piedāvāts kabeļtelevīzijas skatītājiem un digitālās televīzijas skatītājiem, nav. Protams, digitālās televīzijas skatītājiem tiek piedāvāti HD kvalitātes kanāli un kanāli, ko iespējams skatīties 3D formātā.

Kabeļtelevīzijas skatītājiem Pamata kanālu paketē ir iekļauti trīsdesmit pieci kanāli. Kanālu programmas ir daudzveidīgas, un sev piemēroto atradīs katrs ģimenes loceklis. Kanālu programmās ir iekļautas ziņas, informatīvi un izklaidējoši raidījumi par visdažādākos tematiku, sporta pārraides, mūzika, populārzinātniski raidījumi, seriāli, filmas, multiplikācijas filmas un seriāli, kā arī citas pārraides bērniem. Ir diezgan daudz kanāli, kas paredzēta krieviski runājošajiem skatītājiem, šajos kanālos tiek piedāvāti gan Krievijā, gan citur radīti raidījumi, seriāli un filmas. Ir arī kanāli, kuri tiek raidīti angļu valodā – kanāls bērniem Cartoon Network, filmu kanāls Tuner Classic Movies, mūzikas kanāls VH1, kā arī informatīvi izklaidējošais BBC Entertainment.

Savukārt digitālās televīzijas skatītājiem Izzi piedāvā vairāk kā desmit tematiskā pakas. Atkarībā no katra skatītāja interesēm, var izvēlēties vienu vai vairākas tematiskās pakas. Tematiskajā pakā Zinātne ir iekļauti kanāli, kuru programmās iekļauti populārzinātniski raidījumi par zinātni, ceļošanu, vēsturi un dabu. Tematiskajā pakā Sports ir gan ekstrēmā sporta kanāli, gan kanāli, kuru programmās uzsvars likts uz motosportu, medībām vai makšķerēšanu, gan tradicionālie sporta kanāli. Tematiskajā pakā Mūzika iekļauti kanāli, kuru programmās iekļauti praktiski visi mūzikas žanri – klasiskā un akadēmiskā mūzika, popmūzika, deju mūzika, rokmūzika, Krievijā populārā mūzika, Eiropā populārā mūzika. Tikpat plaša programma ir visām tematiskajā pakām.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *