Jumta segums

Jul 24, 2012 by

Ja Jūs gatavojaties remontēt vai būvēt jaunu māju, tad nonākat izvēles priekšā – kādus celtniecības materiālus izvēlēties? Kā zināms, jumta segums ir katras mājas kvalitātes rādītājs, tāpēc nebūtu prātīgi uz tā rēķina mēģināt ietaupīt, jo svarīgi ir paturēt prātā domu, ka mājas jumts Jums kalpos ilgtermiņā.

Par laimi celtniecības materiālu tirgus ir pietiekami plašs, tajā katrs var atrast savām iespējām un vēlmēm atbilstošāko jumta seguma veidu. Ja Jūsu mājai būs māla dakstiņu jumta segums, tad ziniet, ka tas kalpos daudzus gadus, jumts netecēs un Jums nebūs vajadzības taisīt neparedzētu remontu. Savukārt, ja izvēlēsieties betona dakstiņu jumtu, tad piešķirsiet savai mājai mūsdienīgu ārējo izskatu un estētisku dizainu. Jums nebūs jāviļas arī šī materiāla augstajā kvalitātē, jo tas ir izstrādāts balstoties uz klimatisko laikapstākļu izmaiņām.

Klienti jau ir novērtējuši Monier jumta segumu variantus. Ņemot vērā Jūsu vajadzības, varat izvēlēties uzstādīt māla vai betona dakstiņu jumtu, kas ir pieejami dažādās krāsās. Atšķirībā no betona dakstiņiem, māla dakstiņi ir izgatavoti no dabīga materiāla, tāpēc tie būs arī dārgāki.

Viss nepieciešamais jumtam un jumta segumiem ir atrodams pie Monier, tostarp dažādi dakstiņu veidi un aksesuāri. Nevar aizmirst arī par jumta zemsegumu, jo tam ir ļoti liela nozīme jumta uzstādīšanas procesā. Svarīgi, lai jumts elpotu, tāpēc Monier piedāvā modernus un drošus risinājumus elpojošiem zemsegumiem. Jums vairs nebūs jāsatraucas par lieko mitrumu, kas var rasties mājās dušas lietošanas vai ēdiena gatavošanas laikā. Ar pareizu jumta seguma kārtu uzstādīšanu jūsu mājvieta būs sausa un īpaši mājīga.

Ja Jums ir apņemšanās un darba spars, tad uzklāt jumtu varat arī pats, tādā veidā ietaupīsiet naudas līdzekļus, ko nāktos atdot par jumiķa pakalpojumiem. Viss, kas jādara, ir jāizvēlas pareizie darba instrumenti un labi jāuzplāno darba norises process. Svarīgākais šajā lietā noteikti būs precizitāte, jo, kā dakstiņus uzstādīsiet, tādu vizuālo izskatu arī iegūs jūsu mājas jumts. Ja gribat vieglu ceļu uz jaunu jumtu, tad varat saukt palīgā profesionālu jumiķi, kas kvalitatīvi uzstādīs dakstiņus īsā laika posmā.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *