Kā orientēties auto nomas mājas lapās

Jun 18, 2014 by

Ja kādreiz auto noma tradicionāli notika birojā, bet vēlāk arī telefoniski, tad mūsdienās papildus šiem diviem iepriekšminētajiem variantiem klāt nākusi iespēja rezervēt nomas auto internetā. Jāatzīst, ka tieši šis auto rezervācijas variants īsā laikā ir iemantojis tik lielu popularitāti, ka bez tā vairs kopējā auto rezervācijas sistēma nebūtu iedomājama. Mājas lapas izveide dod auto nomas uzņēmumu klientiem piekļuvi uzņēmuma pakalpojumiem 24 stundas diennaktī. Jāatceras arī, ka 21. gadsimta klientam nepietiks tikai ar internetā ievietotu tālruņa numuru un adresi, kur varētu tikt veikta auto noma – viņš vēlas apskatīt automobili un ar nomu saistīto informāciju, kā arī maksāt par to tiešsaistē.

Tomēr, lai to paveiktu, jebkuram klientam, kam auto noma vēl ir kaut kas jauns, ir jāiemācās izprast auto nomas mājas lapas uzbūvi un tajā ievietoto saturu, atlasot sev vissvarīgāko. Dažas no vissvarīgākajām sadāļām jebkurā auto nomas mājas lapā būs: informācija par pakalpojuma sniedzēju, izdevīgie piedāvājumi, auto nomas noteikumi, iespējams, arī ilgtermiņa auto nomas un luksus auto nomas piedāvājumi, kā arī rezervācijas lapa.

Pieredzējušiem klientiem, kas jau lieiski pārzina savas vēlmju un iespēju robežas ato nomas jomā, vienmēr interesējošākā sadaļa visā uzņēmuma mājas lapā būs tā, kas piedāvās vieglas un ātras rezervācijas iespējas. Tieši tādēļ daudzas lielākās auto nomas kompānijas, kā, piemēram, Sixt, ir izveidojušas interneta lapu tā, lai pirmais logs, kas atveras klientam, ir tieši rezervācijas logs, kurā sākotnēji jānorāda automašīnas saņemšanas un nodošanas vieta, datums un laiks. Turpinājumā klientam tiek piedāvāta dažādu klašu un cenu kategoriju auto noma, kā arī, iespējams, kādi īpaši izdevīgi piedāvājumi. Kad atrasts piemērotākais spēkrats, klients izvēlas veikt tūlītēju samaksu, vai arī maksāt auto saņemšanas brīdī. Tiek piedāvāti arī papildus pakalpojumi (piemēram, apdrošināšana pret auto bojājumiem un zādzību vai – atkarībā no pieejamības – navigācijas sistēma), kurus mājas lapas lietotājs var ērti izvēlēties, atzīmējot nepieciešamo. Ērta ir atsevišķu pakalpojumu un galējo izmaksu apskate, un šādā veidā auto noma var tikt veikta dažu minūšu laikā.

Līdz ar to, auto nomas veikšana tiešsaistē var tikt iedalīta četros galvenajos soļos:

  1. Ziņas par nomu;

  2. Spēkrata izvēle;

  3. Izmaksas un papildu aprīkojuma/pakalpojumu izvēle;

  4. Personīgās informācijas norādīšana.

Lai arī auto noma internetā izskatās pietiekoši vienkārša arī personām, kas šo pakalpojmu izmanto pirmo reizi, ir saprotams, ka jauniem klientiem varētu būt svarīgi iegūt papildu informāciju par uzņēmumu un tā piedāvājumu. Šādā gadījumā būs nepieciešama padziļināta mājas lapas apskate, pievēršoties arī citām sadaļām. Īpaši svarīgi tas ir gadījumā, ja tiek izvēlēta mazāk pazīstama, vietējā auto nomas aģentūra. Tomēr jebkurā šāda pakalpojuma sniedzēja interneta vietnē būtu jāuzmeklē tāda sadaļa, kurā aprakstīti vispārējie auto nomas noteikumi. Šajā sadaļā jāpievērš uzmanība šādiem jautājumiem:

Kā iespējams atcelt automobiļa rezervāciju?

Kas notiek ar iepriekšējo samaksu gadījumā, ja auto netiek laicīgi izņemts nomas punktā? Kāds ir vecuma ierobežojums, lai veiktu auto nomu konkrētajā uzņēmumā (tie var atšķirties arī dažādām automobiļu grupām)?

Vai auto noma paredzēta arī izbraukumiem ārpus vienas valsts robežām un kā mainās izmaksas, ja tiek šķērsotas vienas vai vairāku valstu robežas?

Visbeidzot jāatceras, ka, lai auto noma būtu veiksmīga, arī klientam jābūt pietiekoši zinošam. Apskatot mājas lapu, svarīgi rast atbildi uz jautājumu – vai manas vajadzības un iespējas atbilst pakalpojumu sniedzēja piedāvājumam?

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *