Kā pieteikt virszemes TV pakalpojumu?

Nov 9, 2012 by

Virszemes televīzija sniedz ikvienam iespēju baudīt Latvijas un ārzemju populārākos TV kanālus, kuros iespējams skatīties informatīvās pārraides, ziņu izlaidums, filmas, sporta aktualitātes, zinātniskos raidījumus un daudzus citus izklaidējoši informatīvos raidījumus. Latvijā to visu var skatīties, izmantojot Lattelecom virszemes TV. Pieteikties Lattelecom televīzijai (nepieciešamības gadījumā arī visām papildus iekārtām) iespējams vairākos veidos gan internetā, gan klientu apkalpošanas centros un veikalos.

Pieteikt virszemes televīzijas pakalpoju vari:

  • Aizpildot pieteikuma formu Lattelecom mājaslapā;
  • Visos Latteleom apkalpošanas centros-veikalos;
  • Tirdzniecības partneru veikalos visā Latvijā;
  • Kā arī pa klientu apkalpošanas tālruni.

Lattelecom virszemes televīzijas apraide tiek nodrošināta, izmantojot radioviļņus, līdzīgi kā analogajā TV apraidē. Tas nozīmē, ka Tev nav nepieciešami nekādi papildus kabeļi vai šķīvju uzstādīšana. Tomēr, ja esi jauns klients, kas vēlas pieslēgt virszemes televīziju, tad Tev būs jāiegādājas arī dažas papildierīces, lai varētu veiksmīgi izmantot šo pakalpojumu.

Virszemes TV jauniem klientiem

Kā jaunam klientam, lai varētu izmantot šo pakalpojumu, klāt televizoram būs nepieciešams arī TV dekoders, antena un viedkarte, ja vēlēsies skatīties maksas kanālus. Šīs papildus iekārta vari iegādāties pats vai arī, slēdzot izdevīgu līgumu ar Lattelecom, vari saņemt lietošanā bez maksas.

Piedāvājums jaunajiem klientiem

  • Ja Tev nav dekodera, vari slēgt līgumu uz 12 mēnešiem par ekonomisko paku un Tu varēsi saņemt dekoderu lietošanā bez maksas! Tas viss Tev maksās vien Ls 4.36 mēnesī.
  • Ja tev jau ir dekoders, tad slēdz līgumu uz 12 mēnešiem par ekonomisko paku par Ls 4.36 un skaties 2 mēnešus visas tematiskās pakas bez maksas!

Pieejamie virszemes televīzijas kanāli

Gan jaunie, gan esošie klienti var skatīties nacionālās apraides kanālus bez maksas (4 kanāli). Lai skatītos maksas kanālus, var abonēt ekonomisko kanālu paku, kas piedāvā vislielāko kanālu izvēli un pie tās klāt iespējams pieslēgt arī kādu no tematiskajām pakām un baudīt lielāku TV kanālu piedāvājuma klāstu. Pašlaik aktīvs piedāvājums gan jaunajiem, gan arī esošajiem Lattelecom klientiem, kas piedāvā iegādāties visas virszemes televīzijas tematiskās pakas ar 50% atlaidi!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *