Kāds ir Baltkom televīzijas piedāvājums?

Nov 25, 2012 by

Baltkom piedāvā kvalitatīvus TV pakalpojumus, tajā skaitā gan digitālo, gan kabeļtelevīziju. Klients, atbilstoši savām vēlmēm un prasībām, var pieslēgt sev vēlamo televīzijas veidu un baudīt plašu Latvijas un populārāko ārzemju TV kanālu klāstu. Turklāt, Baltkom televīzijas piedāvājums ir aktuāls ne tikai piedāvāto kanālu, bet arī cenas dēļ, jo abonentmaksas ir sākot no Ls 5.49 mēnesī.

Baltkom piedāvā gan digitālo, gan kabeļtelevīziju

Baltcom televīzija

Viena no pozitīvajām īpašībām ir tā, ka Baltkom televīziju iespējams skatīties arī bez dekodera. Pieejama tā sauktā tradicionālā kabeļtelevīzija, bet digitālās televīzijas vērošanai jau būs nepieciešams dekoders. Ja klientam ir TV ar iebūvētu īpašu uztvērēju, tad Baltkom var skatīties arī bez ārējā dekodera.

Kabeļtelevīzija tiek ievilkta un pieslēgta caur kabeli, turklāt, ja klientam ir vēlme, tad pa šo pašu modemu iespējams ierīkot arī kabeļinternetu. Kabeļtelevīzija piedāvā:

  • Skatīties televīziju bez dekodera;
  • Vērot mazo TV bloku, kas ļauj piekļūt 19 kanāliem;
  • Šajā gadījumā abonentam nebūs pieejama TV kanālu valodu vai subtitru izvēle, bet tā to piedāvā otrs Baltkom televīzijas piedāvājums – digitālā televīzija.

Baltkom televīzija

Digitālā televīzija no kabeļtelevīzijas tā atšķiras ar to, ka piedāvājumā ietilpst daudz plašāks TV kanālu klāsts, tajā skaitā arī 10 HD kanāli. Lai uztvertu šos kanālus, nepieciešams dekoders un televizors ar HDTV uztveršanas iespēju. Ja ir nepieciešamais aprīkojums, tad iespējams:

  • Uztvert vairāk nekā 100 kanālus;
  • Skatīties arī HD kanālus ar augstas kvalitātes attēlu un skaņu (stereo);
  • Piekļūt 8 tematiskajām pakām, kur ir sagrupēti vairāki kanāli atbilstoši to tematikai. Pieejamas gan vīru, gan dāmu, gan bērnu un citas tematiskās pakas.

Vai Baltkom televīzija pieejama visā Latvijā?

Baltkom televīzijas piedāvājums tiek nodrošināts galvenokārt Rīgā un citās lielākajās Latvijas pilsētās, kur to ļauj tehnoloģijas. Lai klientam nenāktu vilties, jau pirms pakalpojuma iegādes iespējams uzzināt vai televīzija (tas var būt arī internets vai telefonsakari) tiek nodrošināts abonenta dzīvesvietā. Atliek tikai Baltkom mājaslapā ievadīt savu adresi un uzreiz parādīsies informācija par to vai vēlamā televīzija var tikt pieslēgta, turklāt mājaslapā var atrast arī citas atbildes uz sev aktuāliem jautājumiem.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *