Kam jāpievērš uzmanība, pērkot bērnu šūpuļkrēsliņu?

Dec 27, 2018 by

bērnu krēsliņiVecākiem savā ikdienā ir jāpaspēj izdarīt daudz darbu, no kuriem liela daļa saistīta ar viņu mazuļa aprūpi. Par spīti tam, ka māmiņai un tētim patīk auklēt bērniņu, ik pa laikam ir nepieciešams atbrīvot rokas, lai veiktu citus uzdevumus.

Lai nebūtu jāuztraucas par bērna labsajūtu un drošību, kā arī varētu atrasties viņa tuvumā, piemēram, gatavojot ēst, vai, uzkopjot māju, laba izvēle ir bērnu šūpuļkrēsliņi, kuru piedāvājums mūsdienās ir ļoti plašs un daudzveidīgs.

Šis var šķist kā ļoti vienkāršs un viegli saprotams pirkums, taču, aplūkojot sortimentu veikalos, Tu redzēsi, ka modeļi savā starpā ļoti atšķiras. Katram ir savas unikālās īpašības, kā arī vecākiem ir savi faktori, kas tiek ņemti vērā, piemēram, budžets vai pieejamās funkcijas. Protams, ne mazāk svarīga ir arī bērna aizsardzība un drošība, atrodoties krēsliņā. Lai saprastu, kā izdarīt izvēli, piedāvājam svarīgākās īpašības, kurām jāpiemīt šūpuļkrēsliņiem.

  • Drošs un ērts sēdeklis. Pārliecinies, ka sēdvieta ir pietiekami polsterēta, nodrošinot mazulim ērtu gulēšanu vai sēdēšanu. Ir modeļi, kuros apvienoti gan bērnu krēsliņi (skatīt https://220.lv/lv/preces-berniem/autosedekli-), gan gultiņas, lai mazais varētu tajā ne tikai atpūsties, bet arī pavadīt laiku, vērojot, kas notiek apkārt.
  • Izturīgs un kvalitatīvs krēsliņa rāmis. Izvēlies tādu šūpuļkrēsliņa, kuram ir pietiekami plats un stabils pamats, kas neapgāzīsies, ja mazulis nolieksies uz vienu sānu. Tāpat jāpadomā par to, vai Tev ir svarīgi šo krēsliņu paņemt līdzi, dodoties no vienas vietas uz otru, jo tad svarīgi būs tas, lai šūpuļkrēsliņu varētu ērti un salikt, un tas būtu viegls.
  • Drošības siksnas. Ikvienam krēsliņam vajadzētu būt aprīkotam ar vismaz 3 punktu drošības sistēmas siksnām, kas pasargā mazuli no izkrišanas, taču ideālā gadījumā labāk izvēlēties 5 punktu drošības sistēmu.
  • Viegli noņemams krēsliņa pārsegs. Ja ģimenē ir mazulis, uzturēt perfektu tīrību nav viegli, jo pēc mazajiem ķipariem paliek drupačas, ēdiena un dzēriena paliekas un dažkārt arī dažādas citas lietas, tādēļ ir vērtīgi izvēlēties tādu krēsliņu, kuram viegli var noņemt pārsegu, lai to izmazgātu.
  • Ekonomisks barošanas tips. Daudzi šūpuļkrēsliņi pieejami ar mūziku, gaismām un dažādām kustīgām detaļām, kuru darbībai nepieciešama enerģija. Daļa modeļu darbojas ar baterijām, taču ir arī tādi krēsliņi, kurus iespējams uzlādēt. Pirms iegādes izpēti, kurš no veidiem ir Tev piemērotāks.
  • Dažādas ekstras un papildu iespējas. Kā jau iepriekš minējām, ir daudz krēsliņu, kas spēlē mūziku, lai nomierinātu mazuli. Citiem modeļiem iespējams pat pieslēgt telefonu, lai to uzlādētu. Vēl kādam šūpuļkrēslam virspusē ir pievienotas detaļas, kas izklaidē mazuli, piemēram, skaisti ziedi vai dzīvnieciņi, kas griežas, kad skan mūzika
      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *