Kanāls 2 online pārraide

Aug 17, 2012 by

kanals 2 tiesraideMūsdienu laikmets ir nācis ar atziņu, ka uz reklāmām ne vienmēr var paļauties. Grandiozas iespējas sola ikviens pakalpojumu sniedzējs, bet cik daudz no solījumiem piepildīsies realitātē, var tikai minēt. Tomēr ir kāda reklāma, kas ir balstīta realitātē – klientu atsauksmes. Papētot interneta atsauksmes par Latvijas telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējiem, secināms, ka tieši Lattelecom interneta un televīzijas lietotāju vidū ir visvairāk apmierināto. Jau labu laiku Lattelecom piedāvā arī jaunu pakalpojumu – interneta televīziju.

Ne visu TV kanālu raidījumus var skatīties kanālu mājas lapās. Šādu iespēju sniedz tikai kanāla TV3 mājas lapas sadaļa „TV3 Play”, un arī šeit pieejams tikai raidījumu arhīvs, nevis tiešraide. Taču, kur tādā gadījumā pieejams, piemēram, kanāls 2 online?

Lattelecom interneta televīzija ir radīta tieši šādam mērķim – nodrošināt populārāko TV kanālu tiešraidi un atsevišķu kanālu raidījumu arhīvu. Tāpēc arī kanāls 2 online ir pieejams lapā lattelecom.tv. Lai skatītos kanāls 2 online tiešraidi, nav nepieciešams nekāds papildus aprīkojums, vien dators (PC vai MAC), planšetdators vai viedtālrunis. Datora ekrānā ir iespējams skatīties 30 kanālus, savukārt mobilajās ierīcēs 16 pašus populārākos TV kanālus, tostarp arī Kanāls 2. Interneta televīziju iespējams skatīties uz viedtālruņiem, kuriem ir Androis vai iOs operētājsistēma. Ja par savu saucat viedtālruni iPhone 3, 4 vai 4S, HTC Desire S, Samsung GalaxyS vai S2, kanāls 2 online režīmā būs pieejams pilnīgi noteikti. Lai skatītos interneta TV uz planšetdatora, būs nepieciešama iOs operētājsistēmas ierīce iPad 1 vai iPad 2.

Lai izmantotu visas interneta televīzijas priekšrocības, būs jāreģistrējas lapā lattelecom.tv. Pagaidām to ir iespējams izdarīt tikai no datora. Pēc reģistrēšanās seko 3 dienu bezmaksas izmēģinājuma periods. Ja pēc izmēģinājuma perioda beigām tomēr izlemsiet, ka turpmāk nevēlaties izmantot pakalpojumu, Jums nekas nebūs jādara. Ja nepasūtīsiet interneta televīziju turpmāk, pakalpojums neaktivizēsies.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *