Kanālu izvēle IZZI televīzijā

Jan 15, 2013 by

IZZI logoIzzi saviem klientiem piedāvā izvēlēties starp kabeļtelevīziju un digitālo televīziju.

Kabeļtelevīzijas lietotāji var izvēlēties starp vienu no trim televīzijas kanālu pakām – Ētera plus, Ekonomisko vai Pamata. Ētera plus kanālu paketē iekļauti iecienītākie Latvijas un Krievijas televīzijas kanāli. Ekonomiskajā kanālu paketē papildus iekļauti populārzinātniskie kanāli Discovery Channel un Animal Planet, sporta kanāls Eurosport, filmu kanāli CBS Drama un DIVA Universal, kā arī vēl daži citi kanāli. Vislielākā ir Pamata kanālu paka, kurā iekļauti trīsdesmit pieci kanāli, kas piedāvā gan vispusīgu saturu, gan tādi, kas specializējušies kādā konkrētā sfērā – mūzikas kanāli, sporta kanāli, kanāli bērniem, populārzinātniskie kanāli, filmu kanāli.

Arī digitālās televīzijas skatītāji var izvēlēties starp vairākām kanālu paketēm, kurās iekļauts atšķirīgs kanālu klāsts.

Visvienkāršākā no Izzi piedāvātajām digitālās televīzijas paketēm ir Bāze, kurā iekļauts trīsdesmit viens kanāls. Šajā kanālu paketē atrodami iecienītākie Latvijas kanāli, mūzikas kanāli, Krievijas kanāli, populārzinātniskie kanāli, kanāli bērniem, filmu kanāli, sporta kanāli, kā arī citi kanāli.

Jau apjomīgāka ir Bāze HD kanālu paketes. Šajā kanālu paketē ir iekļauts piecdesmit viens kanāls. Kanālu klāsta papildinājums galvenokārt radies uz HD kanālu rēķina. Šajā kanālu paketē ir iekļauti HD kvalitātes kanāli, kas nodrošina lielisku attēlu un skaņu. Izzi piedāvātais HD kanālu klāsts ir gana plašs – National Geographic Channel HD, History Channel HD, Outdoor Channel HD, MTV Live HD, Fashion One HD, Trace Urban HD, K1 HD, Food HD, myZen HD, Trace Sport HD, Nickelodeon HD, Deluxe Music HD, Luxe TV HD, Travel Channel HD, Mezzo Live HD, Unitel Classica HD.

Papildus pamata kanālu paketēm iespējams abonēt arī dažādas tematiskās paketes, tādā veidā papildinot skatāmo kanālu klāstu atbilstoši savai gaumei un interesēm.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *