Kāpēc izvēlēties maināmo paklāju servisu?

Oct 16, 2012 by

Maināmo paklāju serviss ir pakalpojumu kopums, kas ērtā un vienkāršā veidā palīdz rūpēties par uzņēmuma darbinieku, klientu un apmeklētāju komfortu un labsajūtu, nodrošina augstu tīrības līmeni, kā arī palīdz ietaupīt uzņēmuma resursus. Tā kā pieejami dažādi paklāju veidi, tie var palīdzēt dažādu problēmu novēršanai.

Viens no lielākajiem un zināmākajiem uzņēmumiem, kas piedāvā maināmo paklāju servisu Latvijā, ir Emblēmu Paklāju Serviss. Šis uzņēmums piedāvā paklājus dažādām vajadzībām:

  • tīrības uzturēšanai;
  • noskaņas un uzņēmuma tēla uzlabošanai;
  • drošības paaugstināšanai;
  • komforta nodrošināšanai.

Būtiski, ka vairākos pētījumos ir pierādīts, ka maināmo paklāju serviss palīdz ietaupīt līdzekļus, kas nepieciešami dažādu izdevumu segšanai. Piemēram, maināmie kokvilnas un  neilona paklāji, ko piedāvā Emblēmu Paklāju Serviss, var palīdzēt ietaupīt līdz pat 14 procentiem no līdzekļiem, kas paredzēti saimniecisko izdevumu segšanai, jo uzņēmuma telpas nepieciešams tīrīt retāk, arī grīdas kalpo ilgāk.

Savukārt komforta paklāji palīdz paaugstināt darba drošību un samazināt traumu gūšanas risku darbavietā, tādejādi samazinot izdevumus, kas nepieciešami darbinieku veselības aprūpes izdevumu segšanai. Traumu gūšanas risku samazināšana uzlabos darbinieku veselību un vienlaikus samazinās jūsu izdevumus.

Emblēmu Paklāju Serviss piedāvā dažādu maināmo paklāju nomu un servisu. Pieejami gan neilona un kokvilnas paklāji, kas palīdzēs novērst netīrumu un mitrumu iznēsāšanos pa telpām. Tas nozīmē, ka jums vairs nebūs nepieciešams uzkopt telpas pēc katras personas, kas ienāk uzņēmumā. Tāpat ir pieejami skreiperi jeb gumijas paklāji, kas paredzēti lielo gružu savākšanai. Komforta paklāji lieliski noderēs telpās ar ļoti cietu vai slidenu grīdu, lai paaugstinātu darbinieku, kā arī apmeklētāju drošību. Pieejami arī īpaša dizaina paklāji un logo paklāji, kas palīdz rūpēties par uzņēmuma tēlu, kā arī rada patīkamu atmosfēru.

Maināmo paklāju serviss iekļauj visus nepieciešamos pakalpojumus, lai jūsu uzņēmumā vienmēr būtu tīri un funkcionāli paklāji. Serviss iekļauj paklāju nomu, piegādi, nomaiņu, tīrīšanu un citus pakalpojumu. Jāpiebilst, ka servisa izmantošana ir daudz lētāka un efektīvāka nekā paklāju uzturēšana pašu spēkiem.

Plašāku informāciju par uzņēmuma pakalpojumiem iespējams iegūt >>ŠEIT<<

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *