Kas ir mini datori?

Oct 30, 2012 by

Mini datori ir portatīvie datori, kas savā izmērā un svarā atšķiras no tradicionālajiem portatīvajiem datoriem. Mini datori ir ļoti viegli, ar mazu displeju un bieži vien arī ar netradicionālāku ārēja noformēju (vairāki ražotāji piedāvā mini datorus visdažādākajās krāsās), tomēr to pamata funkcijas ir tādas pašas kā jebkuram citam datoram.

Mini datoros tiek instalētas tās pašas operētājsistēmas, kā arī citas programmas un aplikācijas, tos var izmantot, lai pārlūkotu internetu, lietotu vienkāršās biroja programmas, skatītos filmas, veidotu failu bibliotēku, sazinātos ar tuviniekiem, spēlētu spēles, kurām pret datoru nav augstas prasības. Visos mini datoros ir iebūvēti vairāki USB porti, kas ļauj šajos datoros izmantot mobilo internetu.

Ņemot vērā šo datoru izmēru un svaru, tie ir radīti, lai atrastos kustībā – tos var izmantot izklaidei mājās un darbam birojā, pierakstu veikšanai lekcijās vai prezentāciju veidošanai, atrodoties bibliotēkā. Mini dators būs lielisks sabiedrotais arī īsākos un garākos pārbraucienos.

Mini datori

Vēl viens mini datora pluss, salīdzinot to ar stacionāro datoru vai tradicionālu portatīvo datori, ir tā cena. Ņemot vērā, ka mini datoru nevar izmantot dažādiem specifiskiem darbiem, tas nav piemērots jebkādām programmām un diez vai spēs apmierināt profesionālu datorspēļu fanu vēlmes, zemākā cena nav nekas pārsteidzošs.

Minidatoru mazais izmērs un bieži vien pievilcīgais dizains to padara arī par pamanāmu aksesuāru, kas paspilgtina un pauž tā lietotāja personību.

Mini dators ir ļoti mūsdienīga lieta, kas nepieciešama katram, kurus neapmierina viedtālruņu sniegtās iespējas, bet arī nav vēlmes staipīt līdzi parasto portatīvo datoru. Mini dators sver tikai nedaudz virs kilograma un ir pietiekoši mazs, lai to bez problēmām varētu ielikt somā.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *