Konsultācijas biznesa realizācijā

Nov 28, 2012 by

konsultācijasKad rodas jauna biznesa ideja, ne vienmēr ir nepieciešamo zināšanu un kapitāla, lai uzsāktu to realizēt dzīvē. Šī iemesla dēļ Hipotēku banka piedāvā atbalsta programmu „Atbalsts pašnodarbinātības un uzņēmējdarbības uzsākšanai” jeb Starta programmu.

Šīs programmas ietvaros iespējams saņemt gan nepieciešamās zināšanas, apmeklējot piedāvātās konsultācijas, gan arī iegūt finansiālo atbalstu biznesa uzsākšanai.

Hipotēku banka piedāvā šādas konsultācijas:

  • Komercdarbības pamati;
  • Vadības pamati;
  • Uzņēmējdarbības tiesiskais regulējums;
  • Uzņēmuma finanšu vadība;
  • Saimnieciskās darbības uzskaite un nodokļi;
  • Mārketinga pamati.

Konsultācijas sniedz iespēju iegūt konkrētās zināšanas attiecīgajos modeļos. Viena persona drīkst apmeklēt ne vairāk kā 2 moduļus. Visas konsultācijas, izņemot komercdarbības pamatus, ilgst 20 stundas un tajās tiek sniegtas galvenās pamatzināšanas konkrētajās jomās. Komercdarbības pamati jāapmeklē tiem pretendentiem, kuriem nav iepriekšēju zināšanu komercdarbībā. Šīs konsultācijas ilgst 80 stundas un sniedz plašāku ieskatu, lai jaunais uzņēmējs būtu gatavs izveidot savu biznesa plānu un to veiksmīgi realizēt dzīvē.

Lai pieteiktos Starta programmai un kļūtu par vienu no pretendentiem, kuriem būs iespējams iegūt finansiālo atbalstu, ne obligāti jāapmeklē konsultācijas. Pieteikšanās brīdī būs jāaizpilda attiecīgs tests, kura rezultāti uzrādīs pretendenta zināšanu līmeni. Ja zināšanas būs labas, tad izstrādāt savu biznesa plānu un iesniegt to izskatīšanai dalībniekam būs iespējams arī bez apmācību apmeklēšanas.

Kad apmācības izietas, tad bankā jāiesniedz finansiālā atbalstapieteikumsun pabeigts izstrādātais biznesaplāns. Starta programmas ietvaros iespējams saņemt finansiālo atbalstu aizdevuma, granta saimnieciskās darbības nodrošināšanai un granta aizdevuma dzēšanai veidā.

Hipotēku banka atbalsta projektus līdz 60 000 latu, kur klienta līdzdalība ir vismaz 10%. Ja aizdevums ir nepieciešams līdz 5 000 latu, tad klienta līdzdalība nav nepieciešama. Par programmas dalībnieku var kļūt ikviens interesents, kurš sasniedzis pilngadību un vēlas uzsākt savu biznesu, kā arī jaundibinātie komersanti.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *