Kredīti internetā bez darba vietas no 19 gadiem

Jan 15, 2013 by

kredīts no 19 gadiem bez darba vietasIkvienam var rasties steidzami tēriņi, kad ātri nepieciešama konkrēta naudas summa. Ideāli, ja ir uzkrājumi, bet, ja papildus naudas nav, tad vislabākais variants ir aizņemšanās. Plašajā Latvijas ātro kreditoru piedāvājumā pieejami pat kredīti no 19 gadiem bez darba vietas. Tas nozīmē, ka aizņemties var ne tikai pieaugušie, bet arī jaunieši. Šādu iespēju aizņemties piedāvā kompānija Vivus, kas izsniedz kredītus no 50 līdz 1000 latiem!

Saņem aizdevumu bez darba vietas

Aizņemties var ikviens Latvijas iedzīvotājs vecumā no 19 līdz 70 gadiem, kam ir konts bankā, aktīvs e-pasts un mobilā tālruņa pieslēgums. Turklāt, Vivus nepieprasa, lai klientam būtu regulāri ienākumi, kas nozīmē, ka var aizņemties bez darba vietas. Tā vietā Vivus vien noteicis, lai topošajam klientam nav kavētu kredīta maksājumu vai parādsaistību.

Priekšrocības, ko sniedz Vivus kredīts:

  • Kredītu var ātri un ērti pieteikt internetā, Vivus mājaslapā;
  • Aizņemies summas no 50 līdz pat 1000 latiem;
  • Atmaksas termiņš no 1 mēneša līdz pat 2 gadiem;
  • Pieejami kredīti no 19 gadiem bez darba vietas;
  • Kredīts ir bez ķīlas un galvojuma.

Aizņemies uz laiku līdz pat 2 gadiem

Vivus piedāvā aizņemties uz laika periodu no 1 līdz 24 mēnešiem. Šis variants noteikti patiks tiem, kas meklē aizņemšanās iespēju, lai varētu veikt nelielus ikmēneša maksājumus. Aizņemoties no Vivus katrs pats nosaka summu un atmaksas termiņu, kādā gatavs kredītu atmaksāt. Tādējādi ikviens var saplānot cik lielus ikmēneša maksājumus ir gatavs veikt, lai maksājumi nenoslogotu finanses un neietekmētu citus izdevumus.

Vivus ir izdevīgs aizdevējs, jo piedāvā garāku atmaksas termiņu nekā citi aizdevēji. Ir taču atšķirība, aizņemies 300 latus uz 30 dienām vai 300 latus uz 3 mēnešiem. Īpaši izdevīgi tas ir jaunietim, jo kredītu var atdot pakāpeniski ar nelieliem maksājumiem. Turklāt, jauniem klientiem Vivus piedāvā aizņemties un pirmos 3 mēnešus nemaksāt neko!

Kredīti no 19 gadiem bez darba pie Vivus sniedz iespēju realizēt arī lielas ieceres. Ja citi ātrie aizdevēji piedāvā summas līdz 300, 400 latiem, tad pie Vivus pieejams aizdevums līdz pat 1000 latiem, kas ļauj piepildīt jau daudz lielākus plānus, kā jauniešu, tā pieaugušo interesēs.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This